reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, idę z początkiem listopada na 1 dniowy pobyt do szpitala- drożność jajnikow.
Te, które już to przerabiały- mam zabrać koszule nocną, z racji tego że zabieg będzie na dole? 😁 Czy tam mnie na miejscu wyposażają w jakąś stylówkę szpitalna do zabiegu?
U mnie było tak że dali mi taki jednorazy strój na zabieg droznosci ale miałam robiony laparoskopowo więc później przebrałam się do piżamy i poszłam spać. Zabrać koszule nie zaszkodzi ale i tak pewnie dostaniesz ten "szpitalny stroj"
Ja czekam na okres i zaczynamy starania. Liczę że szybko pójdzie a nie zostanę tu na dwa lata jak przy pierwszej ciąży 😄 Już mam kupiony olej z wiesiolka, mace i czarnuszkę.
 
reklama
W
Dziewczyny, idę z początkiem listopada na 1 dniowy pobyt do szpitala- drożność jajnikow.
Te, które już to przerabiały- mam zabrać koszule nocną, z racji tego że zabieg będzie na dole? 😁 Czy tam mnie na miejscu wyposażają w jakąś stylówkę szpitalna do zabiegu?
Hej :) ja miałam histero z laparoskopia, kazali wziąć koszule i kapcie i w tej koszuli leżałam cały dzień dopóki nie zabrali mnie na zabieg. Przed zabiegiem ubrali mnie w kiecke szpitalna, taki fartuch. Z racji tego ze to było w znieczuleniu ogólnym to tak mnie przywieźli na sale i spałam w tym cały czas, pomiędzy nogi dali mi podpaske i tyle. Już piżamy nie nakładała bo wychodziłam w ten sam dzień, zreszta byłam tak nieprzytomna ze latało mi to jak jestem ubrana, bylebym mogła spać :D
 
Daj znać czy zrobi Ci to różnice [emoji16] mi robiło i nawet w świetle dziennym uzywam lampy [emoji57]
Za czwartym razem dzisiaj mi się udało zrobić to zdjęcie tak, że pasek jest w ok kolorze i dobrze złapało jego kreski. Na przestrzeni tych kilku dni zobaczę jak będzie dalej. Może ja po prostu coś źle robię 🤣.
 
Kochana ja mam 35 lada moment 😊 Po ślubie kapka ponad rok ale w sumie od 4 lat mieszkamy razem. I też było odwlekanie... A bo remont, a bo po ślubie, a teraz takie ciężkie czasu... No ale jak nie teraz to kiedy, za kolejne 5 lat gdy stuknie mi 40tka ?

Bez zwracania uwagi na cykl minął rok po ślubie, od chwili gdy zaczęłam zwracać uwagę na cykl jest to mój trzeci miesiąc. U mnie się udało.
Ale gdy przychodził okres to płakać mi się chciało.
U mnie już dziś lepiej. Pani Doktor mnie pocieszyła. Okazało się że mam inaczej obsadzoną macice i że muszę w innej pozycji się starać o dziecko 😅 dała jeszcze parę rad i jeśli w 3 miesiące się zajde w ciążę to robimy badanie nasienia u partnera. Musi się wkońcu udać 😊
 
Za czwartym razem dzisiaj mi się udało zrobić to zdjęcie tak, że pasek jest w ok kolorze i dobrze złapało jego kreski. Na przestrzeni tych kilku dni zobaczę jak będzie dalej. Może ja po prostu coś źle robię [emoji1787].

Napewno wina telefonu [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
U mnie już dziś lepiej. Pani Doktor mnie pocieszyła. Okazało się że mam inaczej obsadzoną macice i że muszę w innej pozycji się starać o dziecko 😅 dała jeszcze parę rad i jeśli w 3 miesiące się zajde w ciążę to robimy badanie nasienia u partnera. Musi się wkońcu udać 😊
A to z ciekawości jak dokładnie masz macicę i jaką pozycję polecała? 🙂
 
Do góry