reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hejka :) zerknięcie pls na moje testy owu? Nie wiem czy przegapiłam pick, czy może jeszcze będzie. Miesiączki u mnie trwają od 26 do 30 dni (dłuższe mi się nie zdarzyły odkąd odstawiłam tabletki, czyli od trochę ponad roku). Moim zdaniem moja faza literalna ma 13 dni (na podstawie poprzednich testów owu i USG, podczas którego lękarz powiedział, ze jestem tu po owulacji).Zobacz załącznik 1330449

Ja obstawiam, ze piku jeszcze nie było [emoji12]
Inna sprawa: napewno dobrze zaczytane są te zdjęcia?
 
reklama
Ja jeszcze nie rodzilam i wszystko o czym piszecie to dla mnie nowość. Moj lekarz właśnie powiedział że po podstawowych badaniach nie widzi przeciwwskazań i że właśnie po 12 msc mam się martwić. Ale dziękuję za poradę i jutro i tak chce go "przycisnąć" Bo mam już 27 lat więc zegar tyka bardzo głośno 😅
Kochana ja mam 35 lada moment 😊 Po ślubie kapka ponad rok ale w sumie od 4 lat mieszkamy razem. I też było odwlekanie... A bo remont, a bo po ślubie, a teraz takie ciężkie czasu... No ale jak nie teraz to kiedy, za kolejne 5 lat gdy stuknie mi 40tka ?

Bez zwracania uwagi na cykl minął rok po ślubie, od chwili gdy zaczęłam zwracać uwagę na cykl jest to mój trzeci miesiąc. U mnie się udało.
Ale gdy przychodził okres to płakać mi się chciało.
 
Hej. Dziewczyny, potrzebuje namiar na dobrego endokrynologa w Wlkp. Byłam dzisiaj z wynikami u mojego doktora. Moje wyniki bardziej PCO, sugerują problemy z nadnerczami. Nie mam już siły.. Ale broni jeszcze nie składam. Muszę wiedzieć co się dzieje i co zrobić dalej. Najlepiej ginekolog-endokrynolog.
 
No co Ty gadasz [emoji1787] ja zawsze włączam lampe, kładę test na stosunkowo jasnej powierzchni i na wydechu cykam zdjęcie [emoji23][emoji23][emoji23] u mnie działa [emoji23]
Chyba muszę w takim razie spróbować z lampą błyskową 🤣. Ale u mnie wszystkie zdjęcia robione w tym samym miejscu, w cały świat.
 
reklama
No co Ty gadasz [emoji1787] ja zawsze włączam lampe, kładę test na stosunkowo jasnej powierzchni i na wydechu cykam zdjęcie [emoji23][emoji23][emoji23] u mnie działa [emoji23]
ja zawsze w powietrzu, ręce mi się trzęsą i nie mogę złapać tego paska 😂 ale ja lubię utrudniać sobie zycie 🤣
 
Do góry