reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hejo:) ja ide 12dc do mojego wcześniejszego lekarza. Jestem teraz na Letrozolum. Mam nadzieje ze on powie mi dlaczego od kilku miesięcy mam plamienia po okresie przez kilka dni. I chociaż mi powie ile ma pęcherzyk bo tamten lekarz nic nie mówił. Jestem juz na tym etapie ze jest mi wszystko jedno i nie mam sił. Niby nie mam tak długiej i przykrej drogi jak tutaj dziewczyny opisują, ale może mam za słaba psychikę. Mąż się nie chce poddawać a ja nie mam już sił co miesiąc się rozczarować. Gdzieś tam czuje, ze to się nie uda.
Ale powiedzcie mi czy mogę zrobić jakieś badania jeszcze przed wizyta u niego ? Mam hormonalne itp z 3-4dc, mąż badanie nasienia, wiem ze ok 7-8 dni po owu zrobix progesteron. Mogę zrobic coś jeszcze ?
 
Dziewczyny a jak pęcherzyki nie pękają (ale ja na przykład o tym nie wiem) i idę zrobić progesteron 7dpo to on będzie niższy czy taki jakby owulacja faktycznie była, mimo, że nie pękł pęcherzyk?
 
Hejo:) ja ide 12dc do mojego wcześniejszego lekarza. Jestem teraz na Letrozolum. Mam nadzieje ze on powie mi dlaczego od kilku miesięcy mam plamienia po okresie przez kilka dni. I chociaż mi powie ile ma pęcherzyk bo tamten lekarz nic nie mówił. Jestem juz na tym etapie ze jest mi wszystko jedno i nie mam sił. Niby nie mam tak długiej i przykrej drogi jak tutaj dziewczyny opisują, ale może mam za słaba psychikę. Mąż się nie chce poddawać a ja nie mam już sił co miesiąc się rozczarować. Gdzieś tam czuje, ze to się nie uda.
Ale powiedzcie mi czy mogę zrobić jakieś badania jeszcze przed wizyta u niego ? Mam hormonalne itp z 3-4dc, mąż badanie nasienia, wiem ze ok 7-8 dni po owu zrobix progesteron. Mogę zrobic coś jeszcze ?
Jeśli chodzi o psychikę to ja mam podobnie..
 
reklama
Jeśli chodzi o psychikę to ja mam podobnie..
Ja właśnie tez się zastanawiam, czy mi pecherzyki nie pękają czy o co chodzi. Wszystkie badania są ok, drożność zrobiona, endometrioza usunięta, polipy tez. Nie wiem naprawdę😞 już mam ochote temu lekarzowi powiedzieć, żeby dał mi te jakie zastrzyki czy cokolwiek bo mam takie myśli albo się uda albo rzucam to wszystko w cholerę.
 
Do góry