reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Różnie.
Z założenia jak prog jest powyżej 10, a u niektórych źródeł nawet 6 to przypuszcza się, że owu była.
Jest jakiś zespół LUF i wtedy wiem, że progesteron może być podniesiony, a pęcherzyk nie pękł.
Ale to dotyczy raczej osób, które wiedzą że go mają, a raczej wiedzą że nie mają owulacji.
Jak ktoś wie i potwierdził u ginekologa, że zazwyczaj ma owulacje to raczej bym się tym nie przejmowała i podniesiony progesteron traktowała jak znak, że z dużym prawdopodobieństwem ta owu się odbyła
Jeśli raz byłam u gina w trakcie miesiączki i on powiedział ze w tym cyklu owu nie było bo widzi to na podzstawie czegoś tam to mogę przypuszczać ze tak jest co cykl ? Chyba może się zdarzyć tak ze czasem tylko są cykle owu ?
 
reklama
Co to za szpital [emoji85] ja tam za każdym razem jak miałam zalecane jakieś leczenie to dostawałam od lekarza w szpitalu recepte, zreszta nie tylko ja, w moim otoczeniu różne osoby, z różnymi problemami, w różnych szpitalach. Nie wiem co Ci poradzić. Jeśli pytasz czy brać leki zanim pójdziesz do lekarza… nie wiem. Nie jestem zwolennikiem samoleczenia. Ja bym się pchała do lekarza na cito, choćby prywatnie. A jakby się nie dało to chociaż teleporada, jakbym miała wątpliwości.
Na to wychodzi, że lecznicze w Niemczech różni się od leczenia w Polsce. Na zwolnieniu lekarskim mam Diagnosę;

nieokreślone krwawienie z dróg rodnych i ciąża zagrażająca poronieniem.

DO lekarza próbuję się dodzwonić od Wczoraj,w szpitalu kazali mi zrobić termin na przyszły tydzień bo może być już widać zarodek na ten czas.

Obudziłam się z uczuciem jakby mnie coś zalewało, w głowie jedna myśl aby to nie była krew. Na szczęście to był tylko kremowy śluz w sporej ilości, nie zabarwiony na różowo, ale tak jakby koloru bardzo bardzo jasnobezowego. Będę się dobijać
 
I polecasz te horien medica? Bo w sumie korzystna cena [emoji846]
Ja miałam te horten medicial, używałam jakiś czas i były ok, ale zamowilam za którymś razem trefną jakaś partie i kompletnie nie wychodziły mi pozytywny testy, aż w końcu w jednym cyklu robiłam na raz horien i domowe laboratorium No i wywnioskowałam ze to z nimi jest coś nie tak, więc zmieniłam na inne.
 
I co dalej bylo?
Wysłał mnie na usunięcie polipa. To było po koniec 2020r. W kwietniu tego roku miałam usuwany polipy bo okazało się ze było ich sporo, laparoskopię i drożność jajowodów. I maiam czas do końca sierpnia na zajście ale się nie udało wiec dał mi Letrozolum ( ten który mi wycinał polip) z racji tego ze nie działaliśmy z mężem podczas tej sytumalacji teraz tez ten cykl biorę Letrozolum i ide do mojego poprzedniego lekarza.
 
reklama
Dziwne.
Ciałko żółte zaczyna zanikać jakieś 10 dni po owulacji czasem troszkę wcześniej czasem później, ale logiczne że w trakcie miesiączki już go nie ma więc chyba tylko postawienie tarota by mu powiedziało czy owu była [emoji2356]
A duphaston na co? Miałaś go przyjmować po miesiączce?
Szczerze to nie pamietam, coś mi świta ze od 10dc przez dwa tygodnie ? Nie wiem szczerze bo to było w pod koniec tamtego roku. Potem skierował mnie na usunięcie polipa
 
Do góry