reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Przecież ja żadnego l4 nie wzięłam a stacje się jak psychicznie chore .... Jutro idę do lekarza i to on stwierdzi po wynikach badań czy jest zagrożona czy nie ....
I tu nas masz wszystkie jesteśmy psychicznie chore, bo próbujemy Ci wytłumaczyć, że nie musisz iść na l4, bo pracodawca zgodnie z obowiązującym prawem musi Ci zapewnić bezpieczne warunki pracy w ciąży co wyszłoby na plus i dla Ciebie i dla każdej kobiety w tym kraju. Bardzo trzymam kciuki, żeby ciąża nie była zagrożona.
 
reklama
Pomijając fakt całej historii ze zwolnieniem, przemilcze to. Rozumiem co masz na myśli i jakie masz obawy, ale wierz mi, że nie jesteś jedyną kobietą po stracie... Sama straciłam ciążę w 10tc. Kibicuję Ci i życzę donoszenia zdrowej ciąży bo każda staraczka na nią zasługuje, ale do jasnej cholery nie rób z siebie ofiary..
Jakiej znowu ofiary ? ! Gdzie ja ofiare z siebie robię ? I gdzie napisałam że biorę l4 ? Napisałam że zastanawiam się czy nie wziąć l4 po badaniu bety itd ... Darujcie sobie już te komentarze bo i tak niczego nie wnoszą
 
reklama
Czas opuścić to forum :) zamiast pomagac tylko dojezdzacie :) brawo za podejście :) bawcie się dobrze :) nie mam zamiaru się teraz denerwować i spinać przez jakieś zasrane forum :) tu by się przydał admin który by przypomniał niektórym kulturę wypowiedzi :) pozdrawiam :) co niektóre zamęt sieją na wszystkich możliwych tematach ...
 
Do góry