reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja już wcześniej pisałam że wcześniej normalnie pracowałam i kazali mi pracować po 10 godzin po nocach do 24 wykladalam normalnie towar czułam się dobrze to pracowałam .... Teraz miałam plamienie itd więc dodatkowy stres ... do 3 miesiąca nie powinno się mówić że jest się w ciąży a u mnie musieli by wiedzieć wszyscy żebym nie musiała dźwigać i zapierdalać jak debil na sklepie ...
No to to jest niezgodne z prawem jeżeli zmuszali Cię do pracy, która była zagrożeniem dla ciąży. Na prawdę tu nie chodzi o to, żeby Cię obrazić, być przeciwko Tobie czy cokolwiek innego tylko o to, żeby pokazać, że naprawdę mamy swoje prawa i możemy z nich korzystać trzeba tylko o nich wiedzieć.
 
reklama
Czas opuścić to forum :) zamiast pomagac tylko dojezdzacie :) brawo za podejście :) bawcie się dobrze :) nie mam zamiaru się teraz denerwować i spinać przez jakieś zasrane forum :) tu by się przydał admin który by przypomniał niektórym kulturę wypowiedzi :) pozdrawiam :) co niektóre zamęt sieją na wszystkich możliwych tematach ...
Od razu zaznaczam, że ja nie mam zamiaru się kłócić czy sprzeczać z żadną z was. @Najra podejrzewa, że jest w ciąży. Pójdzie jutro do pracy i będzie przerzucać np 10kg cukru, mąki itp? Albo Pójdzie do kierownika i powie, że podejrzewa że jest w ciąży i nie będzie tego robić..... i co jej odpowie pracodawca? Można się domyślać. Jak sama powiedziała idzie do lekarza i betę ale po pracy.
Ja będąc na początku ciąży (nie wiedziałam jeszcze) pracowałam dorywczo. Na produkcji. Stanie po 8h i pakowanie kosmetyków. Może nie ciężka praca, ale potem się bałam czy sobie i dziecku nie zaszkodziłam w jakiś sposób. Jak tylko się dowiedziałam od razu zrezygnowałam. Czasami jak o tym pomyślę to wydaje mi się że lepiej że nie wiedziałam, niż gdybym wiedziała i miałabym dodatkowy stres w związku z tym. Żeby nie było niedomówień, to było zlecenie czy umowa o dzieło, dlatego i tak nic mi się nie należało 😉
Nie zrozumiałaś.
 
Ja już wcześniej pisałam że wcześniej normalnie pracowałam i kazali mi pracować po 10 godzin po nocach do 24 wykladalam normalnie towar czułam się dobrze to pracowałam .... Teraz miałam plamienie itd więc dodatkowy stres ... do 3 miesiąca nie powinno się mówić że jest się w ciąży a u mnie musieli by wiedzieć wszyscy żebym nie musiała dźwigać i zapierdalać jak debil na sklepie ...
W ciąży nie możesz pracować w nocy. Pracodawca nie mogąc Ci zapewnić innej pracy w normalnym wymiarze czasowym wysyła Cię do domu i płaci jak zawsze. I tak się dowiedzą, co za różnica.

Znajdźcie sobie nową ofiarę ze swoimi radami :)
Nie moje rady, tylko koleżanek [emoji6] ja się po prostu z nimi zgadzam.
 
Już dajcie sobie spokój, dość że @Najra ma teraz dużo stresu przez plamienia to tylko jej dokładacie nerwów. Wystarczyło napisać raz a nie temat jest wałkowany od dwóch godzin..
Już daje sobie spokój i tak nie dotarło nic, a wyszło, że jesteśmy chore psychicznie i nic o życiu nie wiemy 🤷‍♀️ Do ściany gadać nie lubię tak jak napisałam wcześniej chciał człowiek dobrze, a wyszło jak zawsze
 
To nie czytaj?
emoji2272.png
No
Skoro jest w ciąży to są grupy mamusiowe, bardziej odpowiednie.
Przez niektórych to chyba zazdrość przemawia... Ciąża jeszcze nie potwierdzona :)
 
reklama
Ja to rozumiem
Dostaje na tacy rozwiązania co może zrobić żeby odpoczywać w domu A normalne pieniądze bez łamania prawa i naciągania podatników.
Jak ktoś nie wie że tak można to powinien podziękować za radę i relaksować się z gorąca herbatą.
Koleżanka najwidoczniej ma ochotę na kłótnie [emoji2272]
 
Do góry