reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Chciałam się Was jeszcze spytać o radę.
Od roku pracuje w żłobku i ostatnio atmosfera pracy (ilość nadgodzin, szefowa, brak pracowników) jest bardzo słaba. Okropnie się stresuje, doszło do tego, że mam koszmary jak od dziecka żadnych nie miałam. Mogę sobie pozwolić by chwilowo nie pracować, ale po ostatniej próbie bycia panią domu skończyło się to u mnie depresja. Odżyłam jak poszłam do pracy/wyszłam do ludzi. Ale teraz nie wiem czy ten stres przypadkiem nie wpływa negatywnie na nasze starania. No i wszystkie te choroby, które łapie są wynikiem pracy w tym miejscu... Mam umowę na czas nieokreślony i dosłownie codziennie zastanawiam się czy to jest czas na złożenie wypowiedzenia... Co byście zrobiły w mojej sytuacji?
Oo! Moja przyjaciółka zrobiła tak ze dala sobie półroku na to aby zajsc w ciaze - nie wyszło. Zwolniła się i 4 miesiace pozniej byla w ciazy. Jej pasowało to. Nie wiem czy Ty przypadkiem sie nie nabawisz depresji a wtedy to tez nie jest korzystne dla zajscia w ciaze. Wiec tak naprawdę jestes po środku. I w jedną i w drugą bedzie źle. Musisz sama zdecydować.
 
reklama
Hej dziewczyny, dużo mówi się o odpuszczeniu i wykuzowaniu w kontekście zajścia w ciążę. Moja gin też powtarzała żeby nie patrzeć w kalendarz, który dzień cyklu tylko po prostu regularnie wspolzyc ale ja nie wiem, czy tak się da. Ja mam nieregularne cykle, lubię wiedzieć, kiedy jest owu bo chociaż wtedy wiem, kiedy się spodziewać okresu. Także w tym miesiącu znow wróciłam do testów owu.
Mam tak samo, byłam we wrześniu na wakacjach i nawet jak nie liczyłam to wiedziałam że owu się zbliża, już po prostu jestem tak świadoma wszystkiego że nie potrafię tak całkiem tego wyłączyć. Aczkolwiek odpuściliśmy, nie było presji i seks był 2-3razy w ciągu tyg, tylko wtedy jak miałam ochotę, ale i tak nic z tego... Jestem w 2dc
Chyba się jeszcze wstrzymam tak chociaż do środy/czwartku… chociaż nie wiem czy dam radę 🙈 Czy jak aktualnie jestem 16 dni po możliwej owulacji to czy powinno już coś na teście wyjść?
Powinien. Powodzenia!
 
Dziewczyny co myślicie o tych wynikach ? Jestem w 24 dc, 17 miałam owulację potwierdzoną testem. Dzisiaj zrobiłam badania i wyszły takie jak na zdjęciach.
IMG_20210927_164901285.jpg
IMG_20210927_164918895.jpg
 
Hej dziewczyny! Wrzucam mój wykres temperatur. Apka sugeruje późniejszą owu, ale się nią nie sugeruje. Wydaje się, że dzisiaj jest 12 dpo.. Co o tym myślicie? Póki co czekam na miesiączkę, ew. Przetestuję za dwa dni. Jest mi tak smutno i źle co miesiąc przeżywać rozczarowanie.. Ale pewnie doskonale o tym wiecie. W tym cyklu robiłam badania prolaktyna, tsh i androstendion... Wszystkie w normie. Coraz bardziej zastanawiamy się, że może z mężem coś jest nie tak...

A czemu się nie sugerujesz temperatura? Moim zdaniem widać wyraźnie kiedy jest na wyższych i aplikacja ma więcej racji [emoji6]
 
Co myślicie? 6 września o 6 rano bylam na wizycie w 14dc pęcherzyk dominujący 10.5mm endo 5. Ginekolog powiedział że cykl stracony. Ale od 7 do 11 września pojawiło się bardzo dużo śluzu. Nie mierzylam temperatury ani nic. Dzisiaj 35dc i nic. Okresu nie mam. Piersi bolą jak nigdy w życiu. Jutro będę testować, ale zastanawiam się czy faktycznie do tego 11 wrzesnia pęcherzyk mógł urosnąć?
 
reklama
Witam, dziewczyny czy bralyscie lamette więcej niż 6 cykli? Bo ja właśnie mam ostatnią szansę czyli 6 cykl i podobno już nie wolno dalej brać.
 
Do góry