reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U nas tez leci 8 miesiąc właśnie. I póki co czekam z testem bo boje się rozczarowania.
No tak wcale się nie dziwię. Ja w tym cyklu kazałam mężowi schować termometry żeby nie świrować co 10 min. W ostatnim cyklu strasznie sie rozczarowałam bo juz byłam prawie pewna że jestem i z dumą szłam po test do apteki. No i dupa😭 okres na następny dzień sie pojawił i tak silny jak nigdy... zobacze co przyniesie nam ten cykl czyli 9... 😒 jeszcze jak na złość przeziebienie nas dopadło na same dni płodne ale jakoś sie udało poprzytulać 💕 póki co bardzo bolesne piersi dość wcześnie ale już nie biorę nic do głowy 🙈 bynajmniej staram się.
 
reklama
No tak wcale się nie dziwię. Ja w tym cyklu kazałam mężowi schować termometry żeby nie świrować co 10 min. W ostatnim cyklu strasznie sie rozczarowałam bo juz byłam prawie pewna że jestem i z dumą szłam po test do apteki. No i dupa😭 okres na następny dzień sie pojawił i tak silny jak nigdy... zobacze co przyniesie nam ten cykl czyli 9... 😒 jeszcze jak na złość przeziebienie nas dopadło na same dni płodne ale jakoś sie udało poprzytulać 💕 póki co bardzo bolesne piersi dość wcześnie ale już nie biorę nic do głowy 🙈 bynajmniej staram się.
Ja 4 miesiące temu poleciałam na betę bo tez się spóźniała małpa jedna, a tu wieczorkiem niemiła niespodzianka 😁
 
No chyba musisz sama zadecydować bo tyle ile nas tyle opinii.
Ja nie wyobrażam sobie nie pracować nawet gdyby mój partner zarabiał miliony chciałabym być chociaż minimalnie niezależna.
Ale to ja.
Tysiące kobiet nie pracują i spełniają się w roli żony, gospodyni itp. i jest im z tym dobrze. Ja bym się powiesiła po 3 msc.
W dodatku lubię mieć zabezpieczenie finansowe więc niezależnie od wielu czynników nie chciałabym zajść w ciążę nie mając zatrudnienia.
Zgadzam się z Twoją opinia @Zazuu, też nie wyobrażam sobie nie pracować. Ale decyzje musisz podjąć sama.
 
Hej hej [emoji3590] @Passtelova gratulacje [emoji3590][emoji3590]

Czy Wy też macie jakiś wewnętrzny lęk przed zrobieniem testu w dniu spodziewanej miesiączki, że znowu będzie biel vizira? [emoji3590]
A ja o dziwo zawsze testuje w dzień @, a nawet kilka razy zapomniałam i testowałam na następny dzień. Nie mam czegoś takiego że czekam te ostatnie dnie jak na szpilkach, ale to pewnie dlatego że już tak długo się staram że chyba się już przyzwyczaiłam do tej jednej kreski [emoji45][emoji45][emoji45]
 
Hej dziewczyny, dużo mówi się o odpuszczeniu i wykuzowaniu w kontekście zajścia w ciążę. Moja gin też powtarzała żeby nie patrzeć w kalendarz, który dzień cyklu tylko po prostu regularnie wspolzyc ale ja nie wiem, czy tak się da. Ja mam nieregularne cykle, lubię wiedzieć, kiedy jest owu bo chociaż wtedy wiem, kiedy się spodziewać okresu. Także w tym miesiącu znow wróciłam do testów owu.
 
Hej dziewczyny, dużo mówi się o odpuszczeniu i wykuzowaniu w kontekście zajścia w ciążę. Moja gin też powtarzała żeby nie patrzeć w kalendarz, który dzień cyklu tylko po prostu regularnie wspolzyc ale ja nie wiem, czy tak się da. Ja mam nieregularne cykle, lubię wiedzieć, kiedy jest owu bo chociaż wtedy wiem, kiedy się spodziewać okresu. Także w tym miesiącu znow wróciłam do testów owu.
Ja to mam tak bolesną owulacje że współżycie w ten dzień jest dla mnie bolesne.. mąż musi być bardzo delikatny ale co zrobić jak taka moja natura 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Do góry