reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ja mam miec okres w sobotę juz mnie szlak trafia i korci żeby zrobić test chociaż jak wiadomo jeszcze zbyt wcześnie ale na pewno jak zwykłe nie zdam🤦 Która będzie się testować przez weekend?
 
reklama
Ja mam miec okres w sobotę juz mnie szlak trafia i korci żeby zrobić test chociaż jak wiadomo jeszcze zbyt wcześnie ale na pewno jak zwykłe nie zdam🤦 Która będzie się testować przez weekend?
Ja mam mieć w czwartek okres i nie wytrzymałam. Wczoraj robiłam test. Negatywny. Chyba się nigdy nie nauczę, by czekać do dnia miesiączki. Także jeśli okresu nie dostanę, to też będę testować w weekend. 😅
 
Chciałam się Was jeszcze spytać o radę.
Od roku pracuje w żłobku i ostatnio atmosfera pracy (ilość nadgodzin, szefowa, brak pracowników) jest bardzo słaba. Okropnie się stresuje, doszło do tego, że mam koszmary jak od dziecka żadnych nie miałam. Mogę sobie pozwolić by chwilowo nie pracować, ale po ostatniej próbie bycia panią domu skończyło się to u mnie depresja. Odżyłam jak poszłam do pracy/wyszłam do ludzi. Ale teraz nie wiem czy ten stres przypadkiem nie wpływa negatywnie na nasze starania. No i wszystkie te choroby, które łapie są wynikiem pracy w tym miejscu... Mam umowę na czas nieokreślony i dosłownie codziennie zastanawiam się czy to jest czas na złożenie wypowiedzenia... Co byście zrobiły w mojej sytuacji?
Powiem tak że zaczęłam pracę jeszcze w trakcie studiów, później też cały czas pracowałam i mija 10 lat jak mam wiecznie jakieś umowy typu na rok. Na prawdę umowa na czas nieokreślony to mega komfort. Ja bym nie rezygnowala z pracy. Spróbowała trochę mniej się stresować a jak zajdziesz, w ciążę to od razu L4 bo jest duże ryzyko że się zarazisz przy takich maluszkach. Potem rok macierzyńskiego i 3 lata wychowawczego i później sama zdecydujesz czy chcesz dalej pracować w żłobku czy nie, a może będzie to czas na kolejne dziecko :-) . Nie jest powiedziane że w innej pracy będzie lżej.
 
3E841C09-D966-4CB8-9A82-BE89E862A6C3.jpeg
Chyba przywiozłam sobie prezent urodzinowo urlopowy ❤️
 
reklama
Do góry