reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
GRATULACJE!!!! 🥳🥳🥳 który cs? Monitoringi, testy owu, czy starania na luzie bez sprawdzania, mierzenia, a trafianie w dni plodne na „czuja”? 🙂
U nas był 10 cykl starań, ale staramy się od lutego, z tym, że ja mam bardzo krotkie cykle. Na początku robiłam testy owulacyjne, ale miałam wrażenie, że z tych testów nic nie widzę. Wiec powiedziałam sobie, że jak na urlopie się nie uda, to w październiku idę do lekarza i zaczynam monitoring i inne badania ❤️
 
Hej dziewczyny, potrzebuje porady, w internecie nie mogę nic wyszukać, więc postanowiłam dołączyć do forum z nadzieją, że ktoś mi pomoże. Także 2 lata temu poroniłam, od tamtej pory się nie zabezpieczałam i dalej nic. W końcu 2 miesiące temu zaczęłam leczenie z clo i w poprzednim tygodniu jak byłam na wizycie u ginekologa na usg była widoczna mała czarna kropka o wielkości 3mm. Z moich wyliczeń nic mi nie pasowało bo okres miałam 2-6 września. Lekarz powiedział, że to może być ciąża, brałam luteinę 200mg 2 razy dziennie i dzisiaj byłam na kolejnej wizycie. Okazało się że jest zarodek ale on w ogóle nie urósł ( badanie przeprowadzone innym komputerem niż poprzednio) na początku lekarz chciał od razu przerwać branie leków, ale nagle sobie przypomniał, że miał podobną sytuację z inną kobietą, że zarodek po prostu był młodszy. I jeszcze czekam tydzień na kolejną wizytę, mam w tym czasie zrobić kilka badań tsh, prolaktyna itd. Ponieważ mam hashimoto. I szczerze nie mam pojęcia co robić, boję się, że jednak nie dotrzymam tej ciąży. Czy ktoś miał coś podobnego i da mi jakąś poradę? Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego wieczoru.
 
Jeśli na poprzednim usg był tylko pęcherzyk, a na tym już zarodek to chyba już urósł?
Lekarz, który sobie przypomina w ostatniej chwili, że ciąża może być młodsza?
Zdecydowanie jak najszybciej powinnaś iść na wizytę do kogoś innego z bardzo dobrym sprzętem usg
U mnie w mieście jest on najlepszym ginekologiem, poprzedni u którego chciałam zacząć leczenie chciał żebym zaczęła brać leki antykoncepcyjne, które wykluczyłyby jakiekolwiek starania o ciążę. Może winą jest po prostu komputer? Bo w tamtym tygodniu robiłam badanie u siebie w mieście a dzisiaj w małym miasteczku u niego, w dodatku u mnie bardzo ciężko jest się dostać na już.
 
Witam Dziewczyny ostatnio milczałam, ale pochłonął mnie wir pracy, aby zapomnieć 😭. Dziś mija 32 dni od łyżeczkowania po promieniu 10+4 (ciąża obumarła 9+3) i mam mały problem bo piersi mnie bolą podobnie jak w ciąży w prawym sutku pojawił się minimalny wyciek, kłucie jajników i od tygodnia ból brzucha jak chwilę przed @, a tej małpy nie ma. Po 12 dniach były przytulanki i jak na złość wtedy co nie trzeba gumka pękła. Czy któraś zaszła w ciążę tak szybko czy jest to możliwe? W piątek zrobiłam testy ciążowe 10 ul pokazało dwie kreski w tym ta druga bledziutka, a 25 ul pokazało jedna kreskę. Beta może być podwyższoną po poprzedniej ciąży? (Nie mieszkam w Polsce nie mam możliwości iść na pobranie krwi)
 
Mam tak samo, byłam we wrześniu na wakacjach i nawet jak nie liczyłam to wiedziałam że owu się zbliża, już po prostu jestem tak świadoma wszystkiego że nie potrafię tak całkiem tego wyłączyć. Aczkolwiek odpuściliśmy, nie było presji i seks był 2-3razy w ciągu tyg, tylko wtedy jak miałam ochotę, ale i tak nic z tego... Jestem w 2dc

Powinien. Powodzenia!
Tak do końca nie wiem jak ogarnąć ta głowę bo chociaż bardzo tego nie chce to czasem same mnie takie myśli nachodzą, że np dwa dni mamy przerwę i choć może nie mam na 100% ochoty to myślę "dobrze by bylo", żeby nie ominąć tego dnia. Głupie to 🤦‍♀️
 
reklama
Ja mam miec okres w sobotę juz mnie szlak trafia i korci żeby zrobić test chociaż jak wiadomo jeszcze zbyt wcześnie ale na pewno jak zwykłe nie zdam🤦 Która będzie się testować przez weekend?
Ja wlasnie mam testować 9.10... a mnie tak korci, bo nie wiem kiedy owulacja była. Mogę być przed a moge byc po, a jeszcze lepiej mode mieć cykl bezowulacyjny. Także... 😂 Ale ja wiem, ze to takie glupie ale wiem co czujesz! Wstrzymaj się jeszcze ze 2 dni i wtedy spróbuj porannym moczem. 😍
 
Do góry