reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
To jeszcze wcześnie, jest jeszcze szansa na dwie kreseczki, teksty z tego co pamiętam najwcześniej 10 dpo, u ciebie jest 9, ale nawet najczulszy test może nie wykryć tak wczesnej ciąży.
Co do imprezy z alkoholem ja bym nie piła, teraz też w ogóle nie pije alkoholu, zdrowo się odżywia. Skoro się staramy to w każdej chwili może okazać się że udało mi się zajść w ciążę więc wolę być zawszę trzeźwa.
A ja bym piła, na zdrowie 😊 staraczki z dużym stażem musiałyby żyć w trzeźwości kilka lat, oszaleć idzie 🤣 alkohol w umiarkowanych ilościach nie zaszkodzi 😊 a nawet jeśli się okaże, że okres nie przyjdzie to wypita wcześniej lampka wina nie ma żadnego wpływu na płód 🤷‍♀️
 
A ja bym piła, na zdrowie 😊 staraczki z dużym stażem musiałyby żyć w trzeźwości kilka lat, oszaleć idzie 🤣 alkohol w umiarkowanych ilościach nie zaszkodzi 😊 a nawet jeśli się okaże, że okres nie przyjdzie to wypita wcześniej lampka wina nie ma żadnego wpływu na płód 🤷‍♀️
amen! 😁

U mnie nic się nie dzieje, dzisiaj 18dc, nie msm pojęcia kiedy i czy w ogóle była owulacja, bo ten cykl bez znaczących bóli owulacyjnych (tylko jakieś lekkie lewego jajniora 9, 10 i 11 dc co do poprzednich cykli jest mega wcześnie). Ten tydzień zabiegany, bo zaczęły się zebrania w szkole, a syn poszedł teraz do liceum (w poniedziałek do 16 w pracy i na 17 zebranie u syna, a jutro to powtórka z rozrywki, bo na 17 zebranie u córki). Ale pomimo wszystko wolę przez ten tydzień biegać jak ze sraczką, żeby ze wszystkim zdążyć niż żeby dzieciaki siedziały w domu na zdalnych - kolejnego roku nie zdzierżę...
 
Mi już się powoli kończy krwawienie. Ten cykl będę się bacznie obserwować. Troche sie boje czy nie wyrządziłam sobie szkód plastrami anty i to przez tyle lat. Przy okazji przetestuję testy owulacyjne przez cały cykl, tak z czystej ciekawości 😅
 
reklama
Do góry