reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny, jestem po pierwszym cyklu stymulowanym Clostigebytem. Owulacja potwierdzona monitoringiem w 14 dniu, dziś 9dpo. Test o czułości 10 wykonany ze względu na wieczorna imprezę z alkoholem negatywny. Czy jest jeszcze jakaś szansa?
To jeszcze wcześnie, jest jeszcze szansa na dwie kreseczki, teksty z tego co pamiętam najwcześniej 10 dpo, u ciebie jest 9, ale nawet najczulszy test może nie wykryć tak wczesnej ciąży.
Co do imprezy z alkoholem ja bym nie piła, teraz też w ogóle nie pije alkoholu, zdrowo się odżywia. Skoro się staramy to w każdej chwili może okazać się że udało mi się zajść w ciążę więc wolę być zawszę trzeźwa.
 
reklama
Dziewczyny, mam do was pytanko. Otóż zamówiłam zestaw do wykonania wymazów na trombofilie, czy te testy mam wykonać po skończonym krwawieniu czy mogę w trakcie? Pierwotnie słyszałam, że po skończonym. Któraś z was pisala mi tutaj, że można zawszę a wczoraj znowu znajoma wprowadziła mnie w błąd, ponieważ mówiła, że podczas krwawienia nie wyszło jej nic, musiała powtarzać test. Także stąd kieruje swoje pytanie, aby być pewną.

A dwa to pytanie odnośnie badań, czy póki moja beta jest wysoka ok 65 tys moge spokojnie zacząć robić badania takie jak kariotyp, citomegalia, toxo, trombofilia, czy nie ma to wpływu na wyniki. Chciałabym zacząć już diagnostykę, aby móc większość mieć wyników dla lekarza w sumie jak najszybciej, a troche tego mam.
Nie ma znaczenia dzień cyklu - geny się nie zmienia. Chodzi jedynie by przed wyjazdem przez pewien czas nie jeść i nie pić żebyś dobrze pobrała materiał 🙂
 
To jeszcze wcześnie, jest jeszcze szansa na dwie kreseczki, teksty z tego co pamiętam najwcześniej 10 dpo, u ciebie jest 9, ale nawet najczulszy test może nie wykryć tak wczesnej ciąży.
Co do imprezy z alkoholem ja bym nie piła, teraz też w ogóle nie pije alkoholu, zdrowo się odżywia. Skoro się staramy to w każdej chwili może okazać się że udało mi się zajść w ciążę więc wolę być zawszę trzeźwa.



Nawet gdyby była w ciąży to to za wczesna ciaza, aby jej coś miało zaszkodzić czy ew ciąży. A szkoda z drugiej strony nie wypić symbolicznie toastu, nikt nie pisał tu odrazu o upojeniu. 😉
 
Miałyście kiedyś plamienie okołoowulacyjne? Jak to u Was wyglądało? Czy to się raczej dzieje przed i w trakcie owu czy po?
 
Miałyście kiedyś plamienie okołoowulacyjne? Jak to u Was wyglądało? Czy to się raczej dzieje przed i w trakcie owu czy po?
Ja się zastanawiam czy właśnie nie miałam pierwszy raz... Sama nie wiem jak to powinno wyglądać - wczoraj taki różowy śluz a dziś ból podbrzusza... Chyba że będzie psikus i okres przyjdzie zamiast owulki 😂😁
 
Ja się zastanawiam czy właśnie nie miałam pierwszy raz... Sama nie wiem jak to powinno wyglądać - wczoraj taki różowy śluz a dziś ból podbrzusza... Chyba że będzie psikus i okres przyjdzie zamiast owulki 😂😁
No właśnie u mnie też pierwszy raz taka dziwna sytuacja, z tym że śluz brązowy a owulację miałam raczej w piątek/sobotę. A zaczynam się już dziwnie czuć jak na okres i nie wiem o co chodzi 🙄
 
No właśnie u mnie też pierwszy raz taka dziwna sytuacja, z tym że śluz brązowy a owulację miałam raczej w piątek/sobotę. A zaczynam się już dziwnie czuć jak na okres i nie wiem o co chodzi 🙄
Ja mam brązowe plamienia 2-3 dni przed okresem i to norma u mnie ale różowy śluz to jakaś nowosc choć nie wykluczam dalej okresu lada chwila hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam brązowe plamienia 2-3 dni przed okresem i to norma u mnie ale różowy śluz to jakaś nowosc choć nie wykluczam dalej okresu lada chwila hehe
Ruletka z tymi naszymi organizmami 😅 Ja pewnie też bym pomyślała, że okres się rozkręca, gdyby nie fakt, że u mnie to dopiero 22 dc, czyli spokojnie jeszcze tydzień do @.
No nic, zobaczymy, w jakim kierunku to pójdzie.
 
Do góry