reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dobrego dnia dziewczyny!

Ja dziś byłam na wizycie i pęcherzyk na lewym jajniku 12,5 mm. Jestem w 12 dc. Dostałam jeszcze 3 zastrzyki i w sobotę sprawdzimy czy uroslo.
Potem ovitrelle i działamy 😅
Może zadziała zasada do trzech razy sztuka 😂😂
 
reklama
A już miałaś owulacje? Bo do 17 jeszcze daleko 😉
Powinnam być już po owu, mam cykle 27-28 dni( ostatnia miesiączka 21.08) więc owu zazwyczaj 13-14dc, dziś jestem w 19dc, więc powinno być już po owu (szczytowe ilości śluzu wypadały 01.09-04.09) 😉 wiadomo zawszę może się coś przesunąć ale chyba nie aż to tyle 😉 po cichu liczę że jednak się uda, zobaczymy w przyszłym tygodniu.
 
Hej dziewczyny :)❤️ jestem tu nowa, zaczęliśmy starania w tamtym miesiącu( 2 miesiące po ślubie :) ), ale przez wyjazd urlopowy poprzestawiał mi się dziwnie @ i dostałam tydzień przed terminem. Myślałam ze to krwawienie implantacyjne, ale z Waszych komentarzy wywnioskowałam, że zbyt duże krwawienie😕.
Kalendarzyki w aplikacjach pokazywały różne dni owulacji a ja zbytnio nie mam jakiś objawów, wiec postanowiłam kupić testy owulacyjne horienmedical z allegro i te z Rossmanna i zobaczymy. Wam się sprawdzały ? Dzisiaj 6dc .. Miejmy nadzieje ze ten miesiąc będzie owocny 😌 Trzymajcie kciuki !❤️
 
Jestem po dwóch poronieniach, bardzo chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, ale pojawia się strach czy znów się to nie powtórzy.
Po pierwszym poronieniu nie robiliśmy badań kariotypu płodu, ale to długa historia, byłam w szoku że to się stało a szpital do którego trafiłam i lekarze to porażka, jedynym ich tekst że to się zdarza i tyle.

W drugiej ciąży podczas USG pierwszego trymestru wykryto nieprawidłowości, potem test pappa i biopsja kosmówki w 14 tygodniu ciąży, wtedy już maleństwo nie żyło. Wizyta u genetyka ( dr Lech Dudarewicz) nas trochę uspokoiła, wada nie była dziedziczna.
Zrobiliśmy badania i wyszło że oboje jesteśmy zdrowi. Mamy szansę na kolejne zdrowe dziecko, ale strach pozostaję.
 
Hej dziewczyny :)[emoji3590] jestem tu nowa, zaczęliśmy starania w tamtym miesiącu( 2 miesiące po ślubie :) ), ale przez wyjazd urlopowy poprzestawiał mi się dziwnie @ i dostałam tydzień przed terminem. Myślałam ze to krwawienie implantacyjne, ale z Waszych komentarzy wywnioskowałam, że zbyt duże krwawienie[emoji53].
Kalendarzyki w aplikacjach pokazywały różne dni owulacji a ja zbytnio nie mam jakiś objawów, wiec postanowiłam kupić testy owulacyjne horienmedical z allegro i te z Rossmanna i zobaczymy. Wam się sprawdzały ? Dzisiaj 6dc .. Miejmy nadzieje ze ten miesiąc będzie owocny [emoji18] Trzymajcie kciuki ![emoji3590]

Które z Rosmanna? [emoji16] ja lubiałam tylko te z Domowego Laboratorium, te z Facelle u mnie to dramat [emoji85]
 
Powinnam być już po owu, mam cykle 27-28 dni( ostatnia miesiączka 21.08) więc owu zazwyczaj 13-14dc, dziś jestem w 19dc, więc powinno być już po owu (szczytowe ilości śluzu wypadały 01.09-04.09) 😉 wiadomo zawszę może się coś przesunąć ale chyba nie aż to tyle 😉 po cichu liczę że jednak się uda, zobaczymy w przyszłym tygodniu.
Mam dokładnie taką samą długość cykli i teraz staramy się 11 cs, ale 2 lata temu, jak zaszłam w ciąże, która niestety została poroniona to właśnie w 19 dc (byliśmy pewni, ze już nie ma opcji za ciąże) wiec wierz do końca 🥰
 
Hej dziewczyny :)❤️ jestem tu nowa, zaczęliśmy starania w tamtym miesiącu( 2 miesiące po ślubie :) ), ale przez wyjazd urlopowy poprzestawiał mi się dziwnie @ i dostałam tydzień przed terminem. Myślałam ze to krwawienie implantacyjne, ale z Waszych komentarzy wywnioskowałam, że zbyt duże krwawienie😕.
Kalendarzyki w aplikacjach pokazywały różne dni owulacji a ja zbytnio nie mam jakiś objawów, wiec postanowiłam kupić testy owulacyjne horienmedical z allegro i te z Rossmanna i zobaczymy. Wam się sprawdzały ? Dzisiaj 6dc .. Miejmy nadzieje ze ten miesiąc będzie owocny 😌 Trzymajcie kciuki !❤️
Ja się zaopatrzyłam w facella z rossmanna, oprócz tego mam z testeo i z aliexpress takie zwykłe paskowe😉 ale to dam znać jak zacznę testować czy warto😅 aczkolwiek co do horienmedical widziałam że opinie mają niezbyt dobre, dlatego zrezygnowałam z zakupu.
 
reklama
Do góry