reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
To jeszcze wcześnie, jest jeszcze szansa na dwie kreseczki, teksty z tego co pamiętam najwcześniej 10 dpo, u ciebie jest 9, ale nawet najczulszy test może nie wykryć tak wczesnej ciąży.
Co do imprezy z alkoholem ja bym nie piła, teraz też w ogóle nie pije alkoholu, zdrowo się odżywia. Skoro się staramy to w każdej chwili może okazać się że udało mi się zajść w ciążę więc wolę być zawszę trzeźwa.
A ja bym piła, na zdrowie 😊 staraczki z dużym stażem musiałyby żyć w trzeźwości kilka lat, oszaleć idzie 🤣 alkohol w umiarkowanych ilościach nie zaszkodzi 😊 a nawet jeśli się okaże, że okres nie przyjdzie to wypita wcześniej lampka wina nie ma żadnego wpływu na płód 🤷‍♀️
 
A ja bym piła, na zdrowie 😊 staraczki z dużym stażem musiałyby żyć w trzeźwości kilka lat, oszaleć idzie 🤣 alkohol w umiarkowanych ilościach nie zaszkodzi 😊 a nawet jeśli się okaże, że okres nie przyjdzie to wypita wcześniej lampka wina nie ma żadnego wpływu na płód 🤷‍♀️
amen! 😁

U mnie nic się nie dzieje, dzisiaj 18dc, nie msm pojęcia kiedy i czy w ogóle była owulacja, bo ten cykl bez znaczących bóli owulacyjnych (tylko jakieś lekkie lewego jajniora 9, 10 i 11 dc co do poprzednich cykli jest mega wcześnie). Ten tydzień zabiegany, bo zaczęły się zebrania w szkole, a syn poszedł teraz do liceum (w poniedziałek do 16 w pracy i na 17 zebranie u syna, a jutro to powtórka z rozrywki, bo na 17 zebranie u córki). Ale pomimo wszystko wolę przez ten tydzień biegać jak ze sraczką, żeby ze wszystkim zdążyć niż żeby dzieciaki siedziały w domu na zdalnych - kolejnego roku nie zdzierżę...
 
Mi już się powoli kończy krwawienie. Ten cykl będę się bacznie obserwować. Troche sie boje czy nie wyrządziłam sobie szkód plastrami anty i to przez tyle lat. Przy okazji przetestuję testy owulacyjne przez cały cykl, tak z czystej ciekawości 😅
 
reklama
Do góry