reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny :)❤️ jestem tu nowa, zaczęliśmy starania w tamtym miesiącu( 2 miesiące po ślubie :) ), ale przez wyjazd urlopowy poprzestawiał mi się dziwnie @ i dostałam tydzień przed terminem. Myślałam ze to krwawienie implantacyjne, ale z Waszych komentarzy wywnioskowałam, że zbyt duże krwawienie😕.
Kalendarzyki w aplikacjach pokazywały różne dni owulacji a ja zbytnio nie mam jakiś objawów, wiec postanowiłam kupić testy owulacyjne horienmedical z allegro i te z Rossmanna i zobaczymy. Wam się sprawdzały ? Dzisiaj 6dc .. Miejmy nadzieje ze ten miesiąc będzie owocny 😌 Trzymajcie kciuki !❤️
Ja jeśli chodzi o testy owulacyjne to bardzo polecam easy@home można je zamówić na polskim amazonie bardzo dobrze mi się sprawdzają i wychodzą dużo taniej niż te z rossmanna. 😊
 
Mi już się powoli kończy krwawienie. Ten cykl będę się bacznie obserwować. Troche sie boje czy nie wyrządziłam sobie szkód plastrami anty i to przez tyle lat. Przy okazji przetestuję testy owulacyjne przez cały cykl, tak z czystej ciekawości 😅
też używałam plastrów przez spory okres, koleżanka po odstawieniu 3 miesiące później zaszła w ciąże bez problemu a tez używała latami. :)
 
reklama
Do góry