reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Bierzesz go przez cały cykl czy tylko do owu? Czujesz jakąś różnicę? Zastanawiam się czy nie kupić :)
Cały cykl biorę 😊 nie wiem o jakie różnice może Ci chodzić, bo ja go biorę dodatkowo do suplementacji i leków na ładniejsze owulacje plus inozytol który tam jest w składzie pomaga przy IO 😅 ale co do owulacji się nie wypowiem bo swoje miałam ładne a teraz nie chodzę na monitoringi więc nie wiem czy pęcherzyki rosną szybciej, ginek przepisał mi go jako taki wspomagacz owulacji 😄
 
@podroz.w.nieznane chodzilo mi właśnie o to czy widzisz różnice w owulkach, ale skoro masz naturalne to pewnie znacznej różnicy nie będzie ;) właśnie czytałam, ze daje fajne efekty przy io i pcos, dlatego się nim zainteresowałam, ale nie wiem czy jest jakikolwiek sens brania go przy jednoczesnej stymulacji 🤔🤔
 
@podroz.w.nieznane chodzilo mi właśnie o to czy widzisz różnice w owulkach, ale skoro masz naturalne to pewnie znacznej różnicy nie będzie ;) właśnie czytałam, ze daje fajne efekty przy io i pcos, dlatego się nim zainteresowałam, ale nie wiem czy jest jakikolwiek sens brania go przy jednoczesnej stymulacji 🤔🤔
A pytałaś ginka? Może on podpowie czy jest sens brać przy stymulacji 😊
 
reklama
A pytałaś ginka? Może on podpowie czy jest sens brać przy stymulacji 😊
Nie pytałam bo dopiero niedawno o tym przeczytałam, a teraz moja gin jest na urlopie do trzeciego tygodnia września wiec się z nią pewnie zobaczę pod koniec miesiąca dopiero. Ale tak zrobię, zapytam co ona o tym myśli, a póki co się wstrzymam :)
 
Do góry