reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Byłam już u dwóch lekarzy, jeden i drugi twierdzi że jestem młoda, żebym nie robiła testów owu, nie mierzyła sobie temperatur, dala sobie na luz to się uda 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Wczoraj wyslalam jednemu wynik za niski męża prolaktyny norma od 80 on miał 20, to napisał mi ze wyniki ok, nie należy się tym przejmować..
A ile masz lat? Ja 29, mam dwuletnią córeczkę, z którą zaszłam za pierwszym razem, a teraz już trochę się staramy.
Ja w tym cyklu miałam owulacje potwierdzoną dopiero w 20 dc, dlatego mimo wszystko bym poszła na ten monitoring, bo z tego co widzę też ciężko Ci czekać:)) A testy owu Ci wychodzą? Może pisałaś, ale nie pamiętam
 

Załączniki

  • Screenshot_20210902-110124_Get Baby.jpg
    Screenshot_20210902-110124_Get Baby.jpg
    76 KB · Wyświetleń: 47
Ja pierdziele dziewczyny jestem dzisiaj taka zła. Wiem, że nic mi nie pomożecie ale musiałam się wygadać. Dzisiaj 37dc. Te przedłużające się cykle to jest masakra jakaś. Najgorsze jest to, że nie wiem kiedy była owulacja.
 
reklama
Do góry