reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jestem 5 dni przed okresem :) więc nie jest to dzień przed lub dzień po stosunku :) ale kreska na teście wyszła taka słabo wyraźna dlatego pytam a że pracuje w Biedronce i dużo dziwgam wolę wiedzieć jak najszybciej bo już jedna ciążę poroniłam ;(
 
reklama
Ja pierdziele dziewczyny jestem dzisiaj taka zła. Wiem, że nic mi nie pomożecie ale musiałam się wygadać. Dzisiaj 37dc. Te przedłużające się cykle to jest masakra jakaś. Najgorsze jest to, że nie wiem kiedy była owulacja.
Wiem co czujesz, u mnie ostatnio...47 dni czekania, myślałam że oszaleje. Oczywiście teraz monitoring cyklu nic konkretnego nie pokazał i nie wiadomo kiedy czy w ogóle owulacja będzie. Nie lam się, łącze się z tobą w "boli nieregularnych miesiączek " ;)
 
Jestem 5 dni przed okresem :) więc nie jest to dzień przed lub dzień po stosunku :) ale kreska na teście wyszła taka słabo wyraźna dlatego pytam a że pracuje w Biedronce i dużo dziwgam wolę wiedzieć jak najszybciej bo już jedna ciążę poroniłam ;(
Skoro na teście coś widać to tym bardziej już beta coś pokaże ☺️
 
Jestem 5 dni przed okresem :) więc nie jest to dzień przed lub dzień po stosunku :) ale kreska na teście wyszła taka słabo wyraźna dlatego pytam a że pracuje w Biedronce i dużo dziwgam wolę wiedzieć jak najszybciej bo już jedna ciążę poroniłam ;(

Tak jak piszą dziewczyny - jeśli sikaniec wykrywa już betę, to tym bardziej będzie widoczna we krwi [emoji6] pokaz test [emoji13]
 
Wyrzuciłam go przez przypadek bo robiłam go rano w pracy 🙆 test pepino u nich ponoć już po minucie test jest nie do odczytania ...
 
Tak jak piszą dziewczyny - jeśli sikaniec wykrywa już betę, to tym bardziej będzie widoczna we krwi [emoji6] pokaz test [emoji13]
To był zwykły test pepino za trzy złote bo myślałam że nic nie pokażę tak wcześnie xD zwykły pasek bez tej obróbki plastikowej
.. nie bardzo ufam tej firmie 🤣 do tego brzuch mnie boli jakbym zaraz okres miała dostać a tu jeszcze tyle czasu
 
reklama
To był zwykły test pepino za trzy złote bo myślałam że nic nie pokażę tak wcześnie xD zwykły pasek bez tej obróbki plastikowej
.. nie bardzo ufam tej firmie [emoji1787] do tego brzuch mnie boli jakbym zaraz okres miała dostać a tu jeszcze tyle czasu

Chciałam zobaczyć wykonany test po prostu [emoji16] co to tam widać na nim [emoji16]
 
Do góry