reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Bierzesz go przez cały cykl czy tylko do owu? Czujesz jakąś różnicę? Zastanawiam się czy nie kupić :)
Cały cykl biorę 😊 nie wiem o jakie różnice może Ci chodzić, bo ja go biorę dodatkowo do suplementacji i leków na ładniejsze owulacje plus inozytol który tam jest w składzie pomaga przy IO 😅 ale co do owulacji się nie wypowiem bo swoje miałam ładne a teraz nie chodzę na monitoringi więc nie wiem czy pęcherzyki rosną szybciej, ginek przepisał mi go jako taki wspomagacz owulacji 😄
 
@podroz.w.nieznane chodzilo mi właśnie o to czy widzisz różnice w owulkach, ale skoro masz naturalne to pewnie znacznej różnicy nie będzie ;) właśnie czytałam, ze daje fajne efekty przy io i pcos, dlatego się nim zainteresowałam, ale nie wiem czy jest jakikolwiek sens brania go przy jednoczesnej stymulacji 🤔🤔
 
@podroz.w.nieznane chodzilo mi właśnie o to czy widzisz różnice w owulkach, ale skoro masz naturalne to pewnie znacznej różnicy nie będzie ;) właśnie czytałam, ze daje fajne efekty przy io i pcos, dlatego się nim zainteresowałam, ale nie wiem czy jest jakikolwiek sens brania go przy jednoczesnej stymulacji 🤔🤔
A pytałaś ginka? Może on podpowie czy jest sens brać przy stymulacji 😊
 
reklama
A pytałaś ginka? Może on podpowie czy jest sens brać przy stymulacji 😊
Nie pytałam bo dopiero niedawno o tym przeczytałam, a teraz moja gin jest na urlopie do trzeciego tygodnia września wiec się z nią pewnie zobaczę pod koniec miesiąca dopiero. Ale tak zrobię, zapytam co ona o tym myśli, a póki co się wstrzymam :)
 
Do góry