reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Po tym incydencie na początku cyklu reszta Twojego krwawienia wyglada już normalnie?

A w temacie tych mutacji: @Zazuu , @jotte , dziewczyny, myślicie, że te badania warto robić „na zaś” czy raczej w przypadku jakichś zaburzeń wskazujących, ze występują, np nawykowych poronień? Ja straciłam ciążę raz, od tamtej pory nie mogę zatrybić, ale to było tylko jednorazowe wydarzenie, nie reguła. myślicie, że w takim przypadku lepiej wiedzieć przed ewentualnymi kolejnymi ciążami czy dać sobie spokój? Chodzi mi o to czy polecalybyscie zrobienie tych badań wszystkim staraczkom, czy jednak tylko w razie wyraźnych podejrzeń? Wybaczcie zawiłośc posta ale nie umiem w ogóle dzisiaj zebrać myśli do kupy 🙈🙈😂 mam nadzieje, ze zrozumiecie to pytanie bo mam wrażenie, ze plotę od rzeczy😂
Kiedyś gdzieś przeczytałam, że każda kobieta starająca się o ciążę powinna takie badanie wykonać, ale to już decyzja każdej kobiety, czy chce wydać na nie pieniądze. Mthfr wyjdzie u połowy kobiet, pai-1 też u wielu wychodzi, więc lepiej wiedzieć za wczasu, że powinno się brać leki - taka jest moja opinia.
 
Przy pai raczej od pozytywnego testu, ale masz w homozygocie, więc może uznają, że lepiej od razu. Pytanie czy masz już jakieś poronienia na koncie? Wiem, że masz dużo różnych przypadłości, ale nie pamietam Twojej historii, Sorki :) jak nie było poronień, to pewnie dopiero od pozytywnego testu. Mój gin w ogóle sceptycznie podchodzi do moich mutacji, twierdzi, że nie miały na nic wpływu w moim przypadku. Bo pamiętaj, że to, że masz te mutację, nie znaczy od razu, że będzie działo się coś złego.
Poronień za sobą nie mam, ale już mi wychodziły jakieś nieprawidłowości w badaniach krwi jeśli chodzi o krzepnięcie (APTT, INR, fibrynogen) no i do tego jakieś różne dziwne rzeczy typu plucie krwią (nic szczególnego nie znaleźli), siniaki znikąd na całym ciele, bóle w klatce piersiowej, wysokie tętno nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z tymi mutacjami 🤯
 
Dziewczyny,czy TSH ok. 3 powinnam się martwić, iść do endokrynologa,czy jestem to w stanie zbić sama dieta i jakimiś suplami? Starać się dalej,czy do zbicia poczekać?
 
Poronień za sobą nie mam, ale już mi wychodziły jakieś nieprawidłowości w badaniach krwi jeśli chodzi o krzepnięcie (APTT, INR, fibrynogen) no i do tego jakieś różne dziwne rzeczy typu plucie krwią (nic szczególnego nie znaleźli), siniaki znikąd na całym ciele, bóle w klatce piersiowej, wysokie tętno nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z tymi mutacjami 🤯
🤷🏻‍♀️ Nie znam się aż tak bardzo, więc nic więcej Ci nie powiem. Siniaków też mam milion ;)
Zakładam, że dostaniesz heparynę po pozytywnym teście.
 
🤷🏻‍♀️ Nie znam się aż tak bardzo, więc nic więcej Ci nie powiem. Siniaków też mam milion ;)
Zakładam, że dostaniesz heparynę po pozytywnym teście.
Mam taką nadzieję, że heparyna tylko w ciąży, bo ja z igłami to się bardzo nie lubię, a ostatnio mam z nimi do czynienia ciągle 😅 dziękuje za pomoc 😊
 
reklama
Witaj :)
A nie myśleliście o inseminacji? Lekarz nie proponował?
Właśnie wyniki z przed operacji nie dawały szans nawet na inseminacje problem w morfologi i ruchliwości teraz dopiero się dowiemy czy się poprawiło i będziemy myśleć ale temat inseminacji to dla mojego problem wolałby naturalnie żeby oszczędzić sobie tych wszystkich badań dojazdów do kliniki bo za wszystko miliony monet.. zapomniałam dodać ja mam 22 on 25 lat
 
Do góry