reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny 😁
Jestem ciekawa czy jest tu ktos kto do walki o dzidzie dodal akupunkture?
Czytam forum namietnie jednak nie widzialam zadnych wzmianek. Czy sa tu moze dxiewczyny ktore probowaly I polecaja?
Ja dzis na pierwsza wizyte biegne I zobaczymy czy w czyms to pomoze.

Milego dnia wszystkim!!! 💙🤩
 
Dziewczyny,czy TSH ok. 3 powinnam się martwić, iść do endokrynologa,czy jestem to w stanie zbić sama dieta i jakimiś suplami? Starać się dalej,czy do zbicia poczekać?
Jest za wysokie jak na starania, najlepiej idź do endokrynologa. Zawsze miałaś takie wysokie, czy to pierwszy raz? Leczysz jakoś tarczycę?
 
Po tym incydencie na początku cyklu reszta Twojego krwawienia wyglada już normalnie?

A w temacie tych mutacji: @Zazuu , @jotte , dziewczyny, myślicie, że te badania warto robić „na zaś” czy raczej w przypadku jakichś zaburzeń wskazujących, ze występują, np nawykowych poronień? Ja straciłam ciążę raz, od tamtej pory nie mogę zatrybić, ale to było tylko jednorazowe wydarzenie, nie reguła. myślicie, że w takim przypadku lepiej wiedzieć przed ewentualnymi kolejnymi ciążami czy dać sobie spokój? Chodzi mi o to czy polecalybyscie zrobienie tych badań wszystkim staraczkom, czy jednak tylko w razie wyraźnych podejrzeń? Wybaczcie zawiłośc posta ale nie umiem w ogóle dzisiaj zebrać myśli do kupy 🙈🙈😂 mam nadzieje, ze zrozumiecie to pytanie bo mam wrażenie, ze plotę od rzeczy😂
Wlasnie wyglada zupelnie inaczej niz zwykle. W zasadzie malo krwawię, najwiecej przy sikaniu i bardzo duzo skrzepów. Boli brzucha tez nie bylo, jakies delikatne tylko. A zwykle miewałam bardzo obfite miesiączki w 2pierwszych dniach i straszne bole. Jutro rano mam wizyte, wiec mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni 😬
Właśnie wyniki z przed operacji nie dawały szans nawet na inseminacje problem w morfologi i ruchliwości teraz dopiero się dowiemy czy się poprawiło i będziemy myśleć ale temat inseminacji to dla mojego problem wolałby naturalnie żeby oszczędzić sobie tych wszystkich badań dojazdów do kliniki bo za wszystko miliony monet.. zapomniałam dodać ja mam 22 on 25 lat
Rozumiem. Wiadomo, ze kazdy facet wolałby naturalnie, ale osobiscie uwazam ze trzeba probowac inseminacji jak beda takie wskazania :) co do wydatkow, to niestety doskonale wiem ile to wszystko kosztuje. Leczymy sie prywatnie od 2 lat i jedynie inseminacje udalo sie na NFZ. Co prawda nieudana ale walczymy dalej 😆🤞🏼
 
Cześć Dziewczyny!
Dziś 22 dc. Endo 8,1 mm, pęcherzyk 19,4. Trochę późno ale jest! :)
Oby owu była na dniach, bo mam mniejszą dawkę Norprolaku na prolaktynę, a wiem, że jak miałam ją za wysoką to robiła mi się torbiel z pęcherzyka :(
Mam zalecenie nie myśleć - ale powiedzcie mi jak to zrobić ? :D

Pozdrawiam Was! 🌺
 
Cześć Dziewczyny!
Dziś 22 dc. Endo 8,1 mm, pęcherzyk 19,4. Trochę późno ale jest! :)
Oby owu była na dniach, bo mam mniejszą dawkę Norprolaku na prolaktynę, a wiem, że jak miałam ją za wysoką to robiła mi się torbiel z pęcherzyka :(
Mam zalecenie nie myśleć - ale powiedzcie mi jak to zrobić ? :D

Pozdrawiam Was! 🌺
To dobre pytanie jest xd
 
Jest za wysokie jak na starania, najlepiej idź do endokrynologa. Zawsze miałaś takie wysokie, czy to pierwszy raz? Leczysz jakoś tarczycę?
ciężko stwierdzić. Zaczęłam badać kontrolnie, ostatnio robiłam półtora roku temu. Wiem, że było w normie, ale nie wiem czy w normie na staranka ... Nie mogę odnaleźć tych wyników :/
 
a do endo od razu się umówiłam na przyszły tydzień .
Powinno być mniej niż 2.5 jeśli chodzi o starania. Niektórzy lekarze mówią, że poniżej 2. Ale to się raczej łatwo zbija podobno więc nie masz się czym martwić :). Na pewno lekarz będzie wiedział jak to ogarnąć. Tylko pewnie będzie chciał wyniki całego panelu tarczycowego, nie samego TSH.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Dziś 22 dc. Endo 8,1 mm, pęcherzyk 19,4. Trochę późno ale jest! :)
Oby owu była na dniach, bo mam mniejszą dawkę Norprolaku na prolaktynę, a wiem, że jak miałam ją za wysoką to robiła mi się torbiel z pęcherzyka :(
Mam zalecenie nie myśleć - ale powiedzcie mi jak to zrobić ? :D

Pozdrawiam Was! 🌺
Nawajsze ze udalo sie cos „wychodować” 🤞🏼 Oby byly z tego dzieci 😉❤️
a powiedz jaka bierzesz dawkę Norprolac , jestem ciekawa bo sama je biore.
 
Do góry