reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Byłam u lekarza w piersiach nic nie ma, więc ten wyciek to jakaś serio anomalia chyba [emoji19] z badań powychodziło tak, że lekarz podejrzewa u mnie te mutacje MTHR, więc pobrał mi od razu wymaz, wyniki będą do piątku i mnie nastraszył wynikami, że jak coś wyjdzie to zastrzyki z heparyny i bez nich poronię. A z takich pozytywnych rzeczy to się okazało, ze te suplementy w połączeniu z lekami podziałały i bez stymulacji miałam owulacje i moje endometrium po odstawieniu luteiny wygląda tak, że mam się pilnować i robić testy ciążowe codziennie, bo jak coś wyjdzie to mam bez umawiania przychodzić szybko i ma 12,5 mm cokolwiek to oznacza 😊Podsumowując trochę negatywów, trochę pozytywów i wydane 480 zł, wczoraj 350 na badania i jeszcze 130 na leki chociaż tyle, że nie wziął za wizytę tylko za same badania, bo by było 780… zrobiłam te testy jak widać nagrywany póki co 🤷‍♀️ a no i dostałam takie zdjęcie, z którego nic nie wiem 😂
 

Załączniki

  • 8E41ED4B-BA1B-4483-9BC8-06900356DDAF.jpeg
    8E41ED4B-BA1B-4483-9BC8-06900356DDAF.jpeg
    650,6 KB · Wyświetleń: 85
  • EB975EC4-ABCB-462B-AFF4-877FFF234BF0.jpeg
    EB975EC4-ABCB-462B-AFF4-877FFF234BF0.jpeg
    458,3 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a ja mam takie pytanie, czy któraś z Was miala zapisane przez ginekologa Lanzetto?
Bylam dzis na wizycie u ginekolożki. W ppprzednim cyklu mialam cienkie endo i mialam sie jej pokazac w 10dc. Wiec moje endo w 10dc niestety ma tylko 3-4mm. Wiec cieniutkie. Przepisala mi na recepte Lanzetto jedną dawkę dziennie. To jest spray ktory sie podaje na przedramie. Zawiera estradiol. Poza tym przepisala mi recepturkę na jakies apteczne globulki. Mam je aplikowac dopochwowo trzy razy dziennie. Niestety beda gotowe w aptece dopiero jutro po 19.00. Na usg bylo widac dwa ładne pęcherzyki w prawym jajniku. Kazala mi sie zapisac na piątek ale niestety nie bylo juz terminów i zapisałam sie na wtorek. Ciekawe czy endo po tym zgrubieje. 🧐

Macie jakieś doświadczenia z tym Lanzetto?
 
Byłam u lekarza w piersiach nic nie ma, więc ten wyciek to jakaś serio anomalia chyba [emoji19] z badań powychodziło tak, że lekarz podejrzewa u mnie te mutacje MTHR, więc pobrał mi od razu wymaz, wyniki będą do piątku i mnie nastraszył wynikami, że jak coś wyjdzie to zastrzyki z heparyny i bez nich poronię. A z takich pozytywnych rzeczy to się okazało, ze te suplementy w połączeniu z lekami podziałały i bez stymulacji miałam owulacje i moje endometrium po odstawieniu luteiny wygląda tak, że mam się pilnować i robić testy ciążowe codziennie, bo jak coś wyjdzie to mam bez umawiania przychodzić szybko [emoji33] Podsumowując trochę negatywów, trochę pozytywów i wydane 480 zł, wczoraj 350 na badania i jeszcze 130 na leki chociaż tyle, że nie wziął za wizytę tylko za same badania, bo by było 780… zrobiłam te testy jak widać nagrywany póki co 🤷‍♀️ a no i dostałam takie zdjęcie, z którego nic nie wiem 😂
Fajnie, że suple działają i gratuluję naturalnej owulacji 😁 ja też mam mutacje MTHFR i Pai 1do tego, zobacze co mi mój ginek powie na następnej wizycie ale pewnie też będzie musiała wjechać heparyna jak się uda lub od razu po ovu 🤪 a co do testu który wstawiłaś, to nie wiem ile masz dni do @ ale te testy z tego co kojarzę mają czułość ok 20 (mogę się mylić). Może spróbuj zrobić jutro (bo pewnie masz to w planach 🤪) jakiś inny typu pink strumieniowy 😁 3mam kciuki ❤️
 
Fajnie, że suple działają i gratuluję naturalnej owulacji [emoji16] ja też mam mutacje MTHFR i Pai 1do tego, zobacze co mi mój ginek powie na następnej wizycie ale pewnie też będzie musiała wjechać heparyna jak się uda lub od razu po ovu [emoji2957] a co do testu który wstawiłaś, to nie wiem ile masz dni do @ ale te testy z tego co kojarzę mają czułość ok 20 (mogę się mylić). Może spróbuj zrobić jutro (bo pewnie masz to w planach [emoji2957]) jakiś inny typu pink strumieniowy [emoji16] 3mam kciuki [emoji3590]

Dni po owulacji sama nie wiem ile jestem, ale luteinę zaczęłam brak 7 dni temu [emoji4] trzymam kciuki, żeby u Ciebie było wszystko super po wizycie [emoji3059]
 
Ostatnia edycja:
Dniu po owulacji sama nie wiem ile jestem, ale luteinę zaczęłam brak 7 dni temu [emoji4] trzymam kciuki, żeby u Ciebie było wszystko super po wizycie [emoji3059]
Dziękuję 😁 Wizytę mam dopiero 26.07 🥺 ale myślę, że mój ginek wyciągnie "ciężką artylerię" bo on ma bardzo duże wymagania co do wyników badań (i nie tylko) i wszystko musi być idealnie 🤣
 
reklama
Do góry