reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny jakie macie doświadczenia z testydna?
Ja muszę niestety wysłać kolejna próbkę do labo testydna, ponieważ za mało materiału genetycznego 🤷‍♀️ 3h zero pokarmów, płynów itd... teraz po 3tyg wiadomość, ze jednak nie udało się pobrać. Najpierw zwlekali, ze 5 dni opóźnienia teraz, ze za mało materiału...
Jestem rozgoryczona powiem szczerze. Patyczkami z minutę krążyłam po policzku. Stosowałam się do ulotki 100%
 
reklama
Czytam te wpisy i mam wrazenie , ze u niektorych te starania sa „jednostronne”
Razem powinniście chcieć tak samo, razem wspierać sie tak samo, razem rozmawiac, nie naciskać, nie namawiać itd.
u mnie przed slubem byl poruszany temat odnośnie dzieci i rodziny. Jasno sobie powiedzieliśmy czy chcemy dzieci kiedy je chcemy i ewentualnie ile chcielibysmy zeby ich bylo. Oboje powinnismy byc tak samo gotowi na decyzje o dziecku. Mysle, ze kazdy z nas ma obawy, czy sobie poradzi , jak sobie poradzi, jak zmieni sie nasze zycie itd.
to że powinniśmy, nie znaczy, że tak jest. Każdy z naszych facetów też na inną przeszłość, inne demony, które siedzą w ich głowach. Najważniejsze to wzajemne zrozumienie. Mi jest przykro, ale jestem w stanie to sobie wyjaśnić.
 
Ja mam baaaaaaaaaaaardzo dobre doświadczenia. Robiłam u nich pakiet na trombofilie i wszystko wzorowo
Dziewczyny jakie macie doświadczenia z testydna?
Ja muszę niestety wysłać kolejna próbkę do labo testydna, ponieważ za mało materiału genetycznego [emoji2368] 3h zero pokarmów, płynów itd... teraz po 3tyg wiadomość, ze jednak nie udało się pobrać. Najpierw zwlekali, ze 5 dni opóźnienia teraz, ze za mało materiału...
Jestem rozgoryczona powiem szczerze. Patyczkami z minutę krążyłam po policzku. Stosowałam się do ulotki 100%
 
Drugi pakiet wysyłają za darmo więc nic nie tracisz. To normalne, że może coś pójść nie tak i fajnie, że nie trzeba za to płacić
Z jednej strony rozumiem, ale opóźnienie to łącznie trwało 3tyg. Wczesniej mogli mnie poinformować, ze za mało materiału 🙈
 
Dziewczyny, temat wakacyjny! ;)
Jakie się zapatrujecie na latanie samolotem na początku EWENTUALNEJ ciąży?
Zastanawiamy się nad urlopem (lot max 3h) we wrześniu. Nie sądzę, że się do tego czasu uda, ale wiadomo jak to jest, jak się tak założy.

Czytałam, że właśnie na początku nie jest to do końca wskazane, ale z drugiej strony większość kobiet nawet nie wie, że jest w ciąży i wszystko jest ok.

Z góry dzięki za Wasze opinie ;)
 
reklama
Dziewczyny, temat wakacyjny! ;)
Jakie się zapatrujecie na latanie samolotem na początku EWENTUALNEJ ciąży?
Zastanawiamy się nad urlopem (lot max 3h) we wrześniu. Nie sądzę, że się do tego czasu uda, ale wiadomo jak to jest, jak się tak założy.

Czytałam, że właśnie na początku nie jest to do końca wskazane, ale z drugiej strony większość kobiet nawet nie wie, że jest w ciąży i wszystko jest ok.

Z góry dzięki za Wasze opinie ;)
Ja jakbym wiedziała, ze jestem, to raczej w pierwszym trymestrze bym nie poleciała, a potem już luz :)
 
Do góry