reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

W czasie jej trwania, przed okresem mam 2-3 dni plamień. Może to nic, ale wolę sobie zrobić dla spokoju. I tak chciałam teraz zrobić morfologię, bo dawno nie miałam.

Często tak bywa. Zazwyczaj jest to spowodowane spadkiem proga przed okresem wiec nie powinno to być problemem [emoji3526] ale sprawdzić warto. Sama tez sprawdzałam, tylko ja miałam dużo dłuższe plamienia.
 
reklama
Właśnie wiem, że ten prog to jest takie trochę badanie z dupy, przez to że wydzielany jest skokowo. Liczę na szczęście, że trafię w momencie, kiedy będzie najwyższy, a przynajmniej w granicach normy.

Temperatura tez jest skokowa, a jednak da się wyróżnić fazę niższa i wyższa. Progesteron ok 7dpo będzie w swoim szczycie, czy będzie maksymalny, czy ciut niższy, to po owu powinien być wyraźnie wyższy niż przed i spokojnie takie badanie można zrobić [emoji6]
 
Też miałam chec badania progesteronu ale moja gin mi odradzała że są duże zmienne z dnia na dzień a również w ciągu dnia i tych badań trzeba byłoby wykonywać kilkukrotnie. Badania kazała robić w 3. Dniu cyklu wszystkie, a od tego cyklu zamiast badać po prostu na wsparcie progesteron

Przepraszam, ale dla mnie bez sensu [emoji2368] jeśli masz progesteron na dobrym poziomie (nie wiadomo, bo nie sprawdzasz) to po co dodatkowo pakować w siebie hormony?
 
Przepraszam, ale dla mnie bez sensu [emoji2368] jeśli masz progesteron na dobrym poziomie (nie wiadomo, bo nie sprawdzasz) to po co dodatkowo pakować w siebie hormony?
Ja Ci na to nie odpowiem - to podejście gin nie wiem czy bazując na tych plamieniach również w czasie ciąży... Po prostu uwierzyłam lekarce 🙂
 
Cześć dziewczyny, ostatnio rzadziej się udzielam 🙈 potwierdzam to co pisała Coco odnośnie przełomu w 4cs 🤣 ryczałam jak głupia 🤣. Obecnie odpuściłam starania, od dwóch cykli w ogóle jakoś mi to zwisa czy się uda czy nie 🙈 totalnie mnie te starania wkurzyły i mam dość 🤣 w tym cyklu nawet ominęłam owu bo przecież i tak nic z tego nie wyjdzie 🤣 żałuję, że od razu robiłam wszystkie badania, monitoringi, miliony testów owu i ciążowych i nic z tego nie wyszło 🤣 wydałam kupę kasy na darmo bo "wszystko jest idealnie" 🤷‍♀️ a już pomijając kasę to niepotrzebnie mnie to wszystko nakręcało 🤦‍♀️ a ja niestety jestem typem człowieka, który musi mieć wszystko pod kontrolą i na już 🤣 więc jak się nie udało to trudno 🤷‍♀️
 
Witajcie, kto testuje w najbliższym czasie?ja odezwę się jutro, bo jeżeli @ nie przyjdzie to mam zamiar testować! Dzisiaj zaczęły mnie strasznie boleć piersi, więc objaw typowo okresowy, ale też wiem, że może być w drugą stronę :)

U mnie jutro beta + taki zestawik, chociaż tam pewnie i tak nic nie wyjdzie (chodzi oczywiście o beta hcg, w innych to pewnie jak zwykle wszystko źle), ale we wtorek mam lekarza, więc trzeba sprawdzić [emoji19]
Zrzut ekranu 2021-07-18 o 21.39.13.png
 
reklama
Do góry