reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jeśli u mnie nie zaskoczy w tym trzecim cyklu, to najprawdopodobniej zmienię pracę i zrobię przerwę na pół roku. Więc ciśnienie mam dwa razy większe. Staram się, bardzo się staram, żeby mi to nie wchodziło za mocno w głowę.
 
reklama
Coś mnie pokusiło i zrobiłam test ciążowy w 23 dc , cykle 28 .. niestety wyszedł negatywny .. może za wcześnie zrobiony , ale raczej już się chociaż przygotowałam , ze cykl kolejny jest stracony
 
Nie musi być. Zazwyczaj wynika ze spadku proga przed miesiączka (zupełnie normalna sprawa, każdy ma spadek proga przed @). Zawsze możesz porozmawiać o tym ze swoim lekarzem.
Mój to typowy ginekolog "jak rok minie, a dziecka nie będzie, pomyślimy". A ja mam zaraz 30, więc wolę pomyśleć za niego. Krzywdy badaniami sobie nie zrobię 🤷🏼‍♀️
 
Mój to typowy ginekolog "jak rok minie, a dziecka nie będzie, pomyślimy". A ja mam zaraz 30, więc wolę pomyśleć za niego. Krzywdy badaniami sobie nie zrobię [emoji2372]

Zgadza się. Ja byłam już po 30-tce jak usłyszałam takie słowa od ginekologa. A ja miałam ponad tygodniowe plamienia przed okresem, a ona nic [emoji2368] zmieniłam od razu.
 
Cześć dziewczyny u mnie dzisiaj 5dc, od 3 dc jestem na clo, na razie 0 skutków ubocznych w sumie to się czuje jakbym tego nie zazywala w ogóle, wczoraj wróciliśmy z weekendu z Wrocławia i przeszłam małe załamanie gdy zobaczyłam szwagierka w ciąży i bratanka, musiałam sobie popłakać chwile w samotności. Takie mnie naszły przemyślenia ☹️ tak bym chciała już mieć małego szkraba a dodatkowo stres w pracy i już od pół roku myślę nad zwolnieniem bo czuje ze się tak wykańczam, już cały weekend myślę że mam iść do pracy w poniedziałek. A najgorsze jest to że się nie zwolnię na razie bo staramy się o dziecko i mąż mówi żebym jeszcze przetrzymała, ogólnie to daje sobie czas do końca tego roku...
 
reklama
Do góry