reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej! U mnie dziś 25 dc, 11 dpo owulacji, chciałam jutro za testować, ze względu na odstawienie Duphastonu. W tym cyklu od owulacji pobolewa mnie podbrzusze cały czas jak na miesiączkę, nie wiem czym to jest spowodowane 🤷‍♀️ Tak czytam i widzę, że nie tylko ja mam jakiegoś dołka w tym cyklu, z każdym następnym cyklem jest mi coraz bardziej obojętne...
Może to dziwne, ale jestem osobą wierzącą i zaczęłam się codziennie modlić o tego maluszka, mam gdzieś tam żal do Boga, że jest jak jest... Ehh...
Dodatkowo w pracy kierownik mi tak zalazł za skórę, że to jakieś nieporozumienie, najchętniej bym poszła stąd w siną dal... Grr...😠
Chyba jednak okres się zbliża, bo stan psychiczny temu sprzyja i kolejny cykl spisany na straty... 😕😕

Mimo wszystko, miłego poniedziałku dla Was! 🌷
 
reklama
Hej! U mnie dziś 25 dc, 11 dpo owulacji, chciałam jutro za testować, ze względu na odstawienie Duphastonu. W tym cyklu od owulacji pobolewa mnie podbrzusze cały czas jak na miesiączkę, nie wiem czym to jest spowodowane 🤷‍♀️ Tak czytam i widzę, że nie tylko ja mam jakiegoś dołka w tym cyklu, z każdym następnym cyklem jest mi coraz bardziej obojętne...
Może to dziwne, ale jestem osobą wierzącą i zaczęłam się codziennie modlić o tego maluszka, mam gdzieś tam żal do Boga, że jest jak jest... Ehh...
Dodatkowo w pracy kierownik mi tak zalazł za skórę, że to jakieś nieporozumienie, najchętniej bym poszła stąd w siną dal... Grr...😠
Chyba jednak okres się zbliża, bo stan psychiczny temu sprzyja i kolejny cykl spisany na straty... 😕😕

Mimo wszystko, miłego poniedziałku dla Was! 🌷
Cześć. Ja tez już powoli zostawiam ten temat Górze bo im bardziej się chce..tym wiadomo. :( i polecam św. Ritę "od spraw beznadziejnych". 🙏💪

U mnie 12 dc. W środę idę na usg zobaczyć czy jest pecherzyk 😉

Pozdrawiam i ściskam wszystkie dziewczyny :)
 
...
Dodatkowo w pracy kierownik mi tak zalazł za skórę, że to jakieś nieporozumienie, najchętniej bym poszła stąd w siną dal... Grr...😠
U mnie tak samo z pracą. Czekam na wynik rekrutacji. Z jednej strony chce żeby mnie przyjęli - uwolnie się od obecnej pracy, z drugiej, to będzie oznaczać przerwę w staraniach na pół roku.

Trzymam kciuki za twoje marzenia!
 
U mnie tak samo z pracą. Czekam na wynik rekrutacji. Z jednej strony chce żeby mnie przyjęli - uwolnie się od obecnej pracy, z drugiej, to będzie oznaczać przerwę w staraniach na pół roku.

Trzymam kciuki za twoje marzenia!
Zrezygnujesz ze starań aż na pół roku? Czemu? Przecież nie masz gwarancji, że się uda a nawet jeśli to nic tylko się cieszyć, a w pracy zawsze można porozmawiać z szefostwem jeśli będą normalni i skłonni do rozmów.
 
Cześć. Ja tez już powoli zostawiam ten temat Górze bo im bardziej się chce..tym wiadomo. :( i polecam św. Ritę "od spraw beznadziejnych". 🙏💪

U mnie 12 dc. W środę idę na usg zobaczyć czy jest pecherzyk 😉

Pozdrawiam i ściskam wszystkie dziewczyny :)
Nawet miałam myśli, że może to jakaś kara za to, że nie mamy ślubu a chcemy mieć dziecko 🤦‍♀️
 
Zrezygnujesz ze starań aż na pół roku? Czemu? Przecież nie masz gwarancji, że się uda a nawet jeśli to nic tylko się cieszyć, a w pracy zawsze można porozmawiać z szefostwem jeśli będą normalni i skłonni do rozmów.
Trzy miesiące okresu wypowiedzenia + trzymiesieczny okres próbny.
Więc trzymajcie wszyscy kciuki, żeby chłopaki znalazły się z moim jajeczkiem ...
 
reklama
Do góry