reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No to ja na początku też się oszczędzałam po owulacji, ale już tyle razy nie wyszło, że już przestałam się tym przejmować... u mnie na instagramie chyba 4 kleżanki w ciagu 2 tyg wstawiły zdjęcia z brzuchem...
Mój mąż bierze TenFertil ON, macę, glutation, Astaksantyne, kwasy Omega i Clostylbegyt. W ciągu 3 miesięcy wyniki poprawiły sie kilkukrotnie, ale startowaliśmy z naprawdę dramatycznych, wiec cały czas pracujemy.
Moja mama zawsze powtarza , ze ciąże są dla ludzi którzy nie chcą dzieci .. takie osoby zachodzą bez większego problemu , ba ! Nawet donoszą .. a tu człowiek by chciał drugie i wiecznie pod górę , albo poronienia ( już dwa ) , a teraz coś zajść w ciąże nie idzie 😢

u mnie tez w bliskim otoczeniu wśród koleżanek same ciąże ...
 
Moja mama zawsze powtarza , ze ciąże są dla ludzi którzy nie chcą dzieci .. takie osoby zachodzą bez większego problemu , ba ! Nawet donoszą .. a tu człowiek by chciał drugie i wiecznie pod górę , albo poronienia ( już dwa ) , a teraz coś zajść w ciąże nie idzie 😢

u mnie tez w bliskim otoczeniu wśród koleżanek same ciąże ...
No mi nawet pierwsze póki co nie jest dane, a 30 na karku... :p
 
No mi nawet pierwsze póki co nie jest dane, a 30 na karku... :p
Ja mam 32 lata ... mam córkę 7 letnia .. z ciąży zagrożonej od początku , nikomu nie życzę takich stresów i ciągłych problemów jakie miałam podczas ciąży z nią , ale finalnie się udało . Po 6 latach zamarzłam o drugim dziecku .. i jakoś nie idzie , poronienie zatrzymane , a teraz zajść w ciąże jakoś nie idzie .. , ehh wiecznie coś 😭😭
 
Sporo bierze, tylko Clostylbegyt jest na recepte z tego, reszta to zalecenia lekarza, albo wynik mojego poszukiwania informacji w internecie :p No ale poprawia mu się, to najważniejsze. Jakbym nie wiedziała jakie ma wyniki napewno bym w niego nie łądowała tyle, żeby nie zaszkodzić.
Współczuję Ci takiego samopoczucia. Ja na szczęście nie mam tak, ze jest mi przykro oglądać dzieci innych ludzi, albo jak ktoś w ciąży jest w pobliżu. Cieszę się ich szczęściem. Jedynie zwróciłam uwagę na "zagęszczenie" cieżarnych
Mam juz 35 lat pewnie dlatego jest stres bo czas dziala na moja niekorzysc. No i trudne doswiadczenia z ciazami, dziecmi powoduja u mnie taka traume kiedy ktos blisko jest w ciazy ale to inna historia. Trzymam za Was kciuki i zycze wszystkiego dobrego
 
Mam juz 35 lat pewnie dlatego jest stres bo czas dziala na moja niekorzysc. No i trudne doswiadczenia z ciazami, dziecmi powoduja u mnie taka traume kiedy ktos blisko jest w ciazy ale to inna historia. Trzymam za Was kciuki i zycze wszystkiego dobrego
Moja znajoma urodziła w styczniu w wieku 42 lat , nie możemy tracić nadziei , ja mam 32 lata i tez uważam , ze za późno się za drugie dziecko zabrałam
 
Sporo bierze, tylko Clostylbegyt jest na recepte z tego, reszta to zalecenia lekarza, albo wynik mojego poszukiwania informacji w internecie :p No ale poprawia mu się, to najważniejsze. Jakbym nie wiedziała jakie ma wyniki napewno bym w niego nie łądowała tyle, żeby nie zaszkodzić.
Współczuję Ci takiego samopoczucia. Ja na szczęście nie mam tak, ze jest mi przykro oglądać dzieci innych ludzi, albo jak ktoś w ciąży jest w pobliżu. Cieszę się ich szczęściem. Jedynie zwróciłam uwagę na "zagęszczenie" cieżarnych
Mam juz 35 lat pewnie dlatego jest stres bo czas dziala na moja niekorzysc. No i trudne doswiadczenia z ciazami, dziecmi powoduja u mnie taka traume kiedy ktos blisko jest w ciazy ale to inna historia. Trzymam za Was kciuki i zycze wszystkiego dob
Moja znajoma urodziła w styczniu w wieku 42 lat , nie możemy tracić nadziei , ja mam 32 lata i tez uważam , ze za późno się za drugie dziecko zabrałam
32 to wydaje mi sie idealnie. Ja nawet gdybym chciala w tym wieku to nie moglabym. Nie sądzialam ze moga byc jakiekolwiek problemy skoro 2 ciaze mialam w pierwszych cyklach staran. Natura jest dziwna..
 
Mam juz 35 lat pewnie dlatego jest stres bo czas dziala na moja niekorzysc. No i trudne doswiadczenia z ciazami, dziecmi powoduja u mnie taka traume kiedy ktos blisko jest w ciazy ale to inna historia. Trzymam za Was kciuki i zycze wszystkiego dob

32 to wydaje mi sie idealnie. Ja nawet gdybym chciala w tym wieku to nie moglabym. Nie sądzialam ze moga byc jakiekolwiek problemy skoro 2 ciaze mialam w pierwszych cyklach staran. Natura jest dziwna..
Ja wszystkie 3 ciąże w tym jedna tylko donoszona w pierwszym cyklu staran , a teraz taka niespodzianka ... zajść jakoś nie idzie 😭
 
reklama
Ja badań jednak w tym cyklu nie zrobiłam, po rozmowie z mężem daliśmy sobie ostatni miesiąc "beztroski" bez ewentualnych diagnoz czy dodatkowego stresu, mam urodziny i rocznicę ślubu, może los ześle najlepszy prezent na świecie 💕 Jedynie co to zapisałam się na jutro do swojego gin, który to w styczniu powiedział żebym przyszła za 3mce jak bd w ciąży 🙁 To będzie 6dc, a podczas tego okresu po 2 obfitych dniach miałam dzień przerwy, a kolejnego dnia jeszcze krwawienie ale skąpe, chyba to też trzeba skontrolować :/ Nie mogę się doczekać, ciekawa jestem co powie...
 
Do góry