reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej ;) u mnie w 5dniu jeszcze jest blada kreska, sprawdzana dzisiaj rano. Poprzednim razem w 8dniu juz nie bylo nic.
milego dnia [emoji255][emoji3590]

A jakie leki bierzesz? Moze masz zle dobrane/zla dawka itd. Ja biore codziennie wieczorem pol tabletki Norprolac . Mam hiperprolaktynemie ale nie mialam takich objawow jak wyciek z piersi.

Króciutko! ;)
A co do skutków ubocznych, ja nie mam zadnych co mnie dziwi ale i cieszy [emoji85]

Ja biorę dostinex 1/2 co niedziele, w poniedziałek będę robić badania, we wtorek wizyta u lekarza to się pewnie coś więcej dowiem, nawet by mnie to tak nie dziwiło, bo słyszałam, że przy hiperprolaktynemii to się zdarza, ale dziwne jest to, że przed zbijaniem tego problemu nie miałam, a raczej przy lekach powinien być mniejszy, a nie jeszcze większy poziom [emoji19]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja biorę dostinex 1/2 co niedziele, w poniedziałek będę robić badania, we wtorek wizyta u lekarza to się pewnie coś więcej dowiem, nawet by mnie to tak nie dziwiło, bo słyszałam, że przy hiperprolaktynemi to się zdarza, ale dziwne jest to, że przed zbijaniem tego problemu nie miałam, a raczej przy lekach powinien być mniejszy, a nie jeszcze większy poziom [emoji19]
Tak, moze to byc jeden z objawow hiperprolaktynemii. Dobrze, ze masz wizyte, Wszystko sie wyjasni. Daj znac co powiedzial lekarz i jakie zalecenia. Jestem ciekawa :)
 
Ja badań jednak w tym cyklu nie zrobiłam, po rozmowie z mężem daliśmy sobie ostatni miesiąc "beztroski" bez ewentualnych diagnoz czy dodatkowego stresu, mam urodziny i rocznicę ślubu, może los ześle najlepszy prezent na świecie 💕 Jedynie co to zapisałam się na jutro do swojego gin, który to w styczniu powiedział żebym przyszła za 3mce jak bd w ciąży 🙁 To będzie 6dc, a podczas tego okresu po 2 obfitych dniach miałam dzień przerwy, a kolejnego dnia jeszcze krwawienie ale skąpe, chyba to też trzeba skontrolować :/ Nie mogę się doczekać, ciekawa jestem co powie...
Ja tez mialam takiego lekarza, ktory mowil zebym przyszla za kilka msc jak nie bedzie ciazy, tylko ze nie wysyłał mnie na kompletnie zadne badania. Po roku takiej „beztroski” w koncu go zmieniłam i to byla najlepsza decyzja jaka podjęłam, bo okazalo sie ze nie jestem taka zdrowa jak myslalam, ze jestem.
Nie twierdze oczywiscie, ze Tobie cokolowiek dolega. Mowi sie, ze zdrowe pary moga starac sie do roku czasu a potem należało by zrobic szczegółowe badania.
ja osobiscie zaluje ze zaczelam tak pozno.
Ty robilas juz sobie jakies badania podstawowe? Masz potwierdzona owulacje? Jesli pisalas o tym wczesniej to przepraszam ale ciezko mi wypalać i zapamiętać wszyskie wpisy 😅
 
Ehhh! Może nieznacznie pocieszy Cie ze Magda pisała tutaj ze jej udało się w piątym cyklu. Ja już tez wcześniej czytał ze często zaskakuje dopiero 5-6 cyklu wiec moze cos w tym jest? U ciebie to był chyba 4 cykl? Myślę że w końcu nasza wytrwałość zostanie wynagrodzona 😊 3mam kciuki niezmiennie za Ciebie! 🍀
Tak, teraz rozpoczynam piąty cykl. Dziękuję, jesteś kochana 😍😗 a jak u Ciebie idzie stymulacja?
 
Właśnie się dowiedziałam o ciazy w rodzinie, z jednej strony cieszę się, bo wiem, że też dość sporo czasu czekali na tego małego kropka, ale z drugiej strony poczułam trochę ucisk w serduchu, że ja też bym chciała przekazać takie radosne wieści mojej rodzinie 😶😶😶
 
Obustronnie drożne, robiłam badanie. Wszystko ogólnie wydaje się być okej. Ale nadal nie wychodzi[emoji21]

Ale jak wszystko jest ok i jest owulacja to nie znaczy z automatu, ze ciąża będzie. U zdrowych par to zaledwie 30% szans. Może po prostu tym razem nic się nie przebiło, trzeba próbować dalej.
 
Właśnie się dowiedziałam o ciazy w rodzinie, z jednej strony cieszę się, bo wiem, że też dość sporo czasu czekali na tego małego kropka, ale z drugiej strony poczułam trochę ucisk w serduchu, że ja też bym chciała przekazać takie radosne wieści mojej rodzinie 😶😶😶
Myśle , ze i nam się kiedyś to uda ... 🤭
 
Hej dziewczyny😁Witam się z wami w 1dc 😔 🙈 przyszła o dziwo bez zapowiedzi 🙃 trochę jestem zawiedziona bo liczyłam że się uda ale z drugiej strony czuję ulgę bo się wszystko unormowało to ostatnich zawirowaniach 🙂 pozdrawiam was serdecznie i ściskam 🥰
 
reklama
Cześć dziewczyny, to ZNOWU ja.
Znienawidzona Smerfetka 😂😂

Okres spóźnia mi się drugi dzień i przed chwilą postanowiłam skoczyć po test..

Brzuch pobolewa więc pewnie nici z tego będą..
 

Załączniki

  • IMG_20210714_151107.jpg
    IMG_20210714_151107.jpg
    363,1 KB · Wyświetleń: 142
Do góry