reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny a w sumie po co badać jak długo utrzymuje się Ovitrelle w organizmie? Tak dla siebie to robicie czy może jest to jakaś istotna informacja dla ginekologa? 🤔
 
reklama
Duphason wydluża cykl? 😵 Mam go brac po owulacji stymulowanym CLO.
Tak wydłuża niestety... Chociaż każda ma inaczej mi znowu lekarka kazała go brać do ostatniego dnia cyklu i jak test nie pokaże 2 kreski to odrazu odstawić a niektóre mają go brać do czasu miesiaczki chyba tak jest przy nieregularnych cyklach do 50dni,Ja też będę go dalej brać po clo bo zaczynam od tego miesiąca odstawiłam go 2 dni temu i czekam na @ ale na razie nic się nie zapowiada a siedzę jak na szpilach bo chciałabym już zacząć ten cykl stymulowany 😩
 
Tak wydłuża niestety... Chociaż każda ma inaczej mi znowu lekarka kazała go brać do ostatniego dnia cyklu i jak test nie pokaże 2 kreski to odrazu odstawić a niektóre mają go brać do czasu miesiaczki chyba tak jest przy nieregularnych cyklach do 50dni,Ja też będę go dalej brać po clo bo zaczynam od tego miesiąca odstawiłam go 2 dni temu i czekam na @ ale na razie nic się nie zapowiada a siedzę jak na szpilach bo chciałabym już zacząć ten cykl stymulowany 😩
Ja mam w miarę regularne cykle a mam go brać do momentu aż @ się nie zjawi, zobaczymy co to będzie 🤷🏻‍♀️
 
Dziewczyny a w sumie po co badać jak długo utrzymuje się Ovitrelle w organizmie? Tak dla siebie to robicie czy może jest to jakaś istotna informacja dla ginekologa? 🤔
Ja sprawdzałam do kiedy mi się utrzymuje bo 13 dpo miałam zrobić sobie test(zalecenie lekarza) żeby sprawdzić czy jestem w ciąży a nie chciałam ujrzeć 2 kresek po ovitrelle i się zastanawiać czy to ciąża czy nie 😉🌷
 
Ja sprawdzałam do kiedy mi się utrzymuje bo 13 dpo miałam zrobić sobie test(zalecenie lekarza) żeby sprawdzić czy jestem w ciąży a nie chciałam ujrzeć 2 kresek po ovitrelle i się zastanawiać czy to ciąża czy nie 😉🌷
Hmm a czemu w 13dpo a nie 14dpo? 🤔 Bo jeśli zagnieżdżenie byłoby w 12dpo to beta potrzebuje jeszcze 2 dni żeby być wykrywalna z krwi (?) a co dopiero z moczu (popraw mnie jeśli się mylę). Dziwne, że ginekolog mówił o teście a nie o becie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry