reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Wracam po krótkim urlopie, starałam się "wyłączyć głowę" i trochę mi się udało, ale nie całkowicie ofkors 🙄 Zamówiłam sobie 15 sztuk tych tanich, paskowych testów ciążowych z allegro i od jutra będę robić (7 dni po zastrzyku ovitrelle) żeby sprawdzić jak długo mi się utrzymuje w organizmie. Ile dni u Was się utrzymywał? Sprawdzałyście?
U mnie 6 dni po zastrzyku była jeszcze lekka kreska na teście ciążowym. Natomiast w krwi 11 dni po zastrzyku miałam bete 2.30 a 13 dni po 0.100. Teraz czekam na pęcherzyk i jeśli będzie to po Ovitrelle już nie będę nic sprawdzać, żeby się nie rozczarować znów kiedy kreseczka się nie pojawi 😞
 
Nasienie ma ekstra. Prawie 50℅ prawidłowych plemników. Także problem leży tu. Jedynym moim problemem były cykle bezowulacyjne. Teraz owulacja podczas stymulacji jest potwierdzona monitoringiem i mimo to nic z tego. Ja już głupia jestem co może iść nie tak
Moze jajowody nie są drożne ? SprawdAlas
To ?
 
Ja wolę wcześniej, żeby widzieć co i jak. Chociaż boję się tego że testy zaczną być pozytywne, później znowu negatywne i przyjdzie @ 😔
Ja tak miałam. Teraz się staram nie nastawić i testować w dniu spodziewanej @ jeśli nie przyjdzie rzecz jasna. Trzymam za ciebie kciuki 😘
 
U mnie skutki uboczne zastrzyku chyba wróciły, nudności, brak apetytu, oszaleć idzie o_Oo_O
Poza tym pogoda nie sprzyja, deszcze i burze u mnie za oknem :(
Jestem już tak zmęczona tym ciągłym wstawaniem rano do pracy, że szoook 😴 Potrzebuje urlopu, jeszcze 9 dni
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Wracam po krótkim urlopie, starałam się "wyłączyć głowę" i trochę mi się udało, ale nie całkowicie ofkors 🙄 Zamówiłam sobie 15 sztuk tych tanich, paskowych testów ciążowych z allegro i od jutra będę robić (7 dni po zastrzyku ovitrelle) żeby sprawdzić jak długo mi się utrzymuje w organizmie. Ile dni u Was się utrzymywał? Sprawdzałyście?
Hej ;) u mnie w 5dniu jeszcze jest blada kreska, sprawdzana dzisiaj rano. Poprzednim razem w 8dniu juz nie bylo nic.
milego dnia 🌷❤️
To wiem tylko tego problemu nie miałam przed lekami, a teraz biorę leki na zbicie i się pojawił … [emoji19]
A jakie leki bierzesz? Moze masz zle dobrane/zla dawka itd. Ja biore codziennie wieczorem pol tabletki Norprolac . Mam hiperprolaktynemie ale nie mialam takich objawow jak wyciek z piersi.
U mnie utrzymuje się do 4 dni, długo, krótko, sama nie wiem? Najważniejsze chyba, że owulacja jest 😊
Króciutko! ;)
A co do skutków ubocznych, ja nie mam zadnych co mnie dziwi ale i cieszy 🙈
 
Nie, ja nie jestem stymulowana w żaden sposób bo właśnie takie owulacje mam swoje. U nas problem z nasieniem męża. Już rok się męczymy i nie wychodzi.
Mąż bierze jakies witaminy/leki? Wiem jakie to frustrujące. My staramy sie pól roku prawie i zawsze ta nadzieja.. Mysle ze w koncu Wam sie uda jesli to "tylko" o nasienie chodzi.
 
reklama
Do góry