reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny pomocy 😩
Od niedzielnej inseminacji nie moge znalezc sobie miejsca i caly czas martwi mnie ten polip endometrium ktory ginka zauwazyla na usg przez zabiegiem 😏
Napisalam znowu do mojego lekarza, ze mnie to martwi, czy jest w ogole jakas szansa na powodzenie tej inseminacji i ze chciałbym przyjsc na wizyte zeby on zobaczyl czy mam sie czym niepokoić to mi tylko odpisał ze w szpitalu tez jest aparat usg 😳
Ja zwiariuje do @, od dzis mam brac proga, nie wiem czy w ogole jest sens go brac czy dac sobie spokoj z tym cyklem. Mam ochote isc do innego lekarza bo odnoszę wrazenie ze ten ginek zaczyna olewać mnie i moj problem 😏
W ogole to bym to wszystko j*bła , nie ma juz sil. Jak to mozliwe ze ten polip tam jest a moj ginek go nie widzial 🙄 😔
wydaje mi się, że dojrzeć tego polipa to nie prosta sprawa. Ja miałam kilka lat temu- dowiedziałam się, bo zaczęłam plamić, gdyby nie to pewnie przez jakiś czas nie byłoby wiadomo. Pytałaś w poprzednim poście o usuwanie- ja miałam histeroskopię w znieczuleniu ogólnym, tego samego dnia wyszłam do domu. Lekarz potem na kontrole kazał mi przychodzić zawsze w tym samym dniu cyklu, żeby ewentualnie dostrzec, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć czy na początku czy w połowie :-/. może faktycznie umów się do innego lekarza i zobacz co Ci powie (mogę polecić dobrego lekarza, który ogarnął mi te polipy, ale w Łodzi- nie wiem skąd jesteś). Ale proszę, nie martw się tal bardzo 💙 wiem, że dużo przeszłaś i pewnie łatwo mówić, ale postaraj się zrelaksować, nie mysl tak dużo 😊 nie wiem czy to będzie pocieszające, ale może właśnie ten polip był przyczyna niepowodzeń (jak pisałam, one nie zawsze są widoczne- u mnie niby był jeden, a podczas histeroskopii wycięli chyba 7 :-/) i po histeroskopii będzie juz tylko lepiej? Ale pamietaj, ze wszystkie tu mocno trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało!!💙 trzymaj się Kochana i nie smutaj 😽
 
reklama
Hej! Jesli w 6/7 tyg nic nie widac to mozna czytac, mi to dalo do myslenia z pustym jajem bo lekarze (2innych) mówiło ze wczesna ciaza. Teraz bierz kwas foliowy i czekaj do usg za 2 tyg bo wtedy chyba juz powinno byc serce
dzieki biorę już od dłuższego czasu ale kurde zawsze na coś trafie a potem człowiek się stresuje .. Czemu ja muszę być taka 🥺 wiem ze co ma być to będzie i nie zmienię sytuacji następnym razem nie wchodzę w żadne artykuły
 
Dziewczyny, wczoraj miałam USG (jak się okazało owu była wcześniej i trafiłam do gabinetu „tuż po”) zerknięcie pls, czy Waszym zdaniem OK wyglada? Chodzi mi głównie o endometrium, bo chyba nic więcej się nie wyczyta 😛 wizytę mam dopiero 23, a to taaak duuuużo czasu 🤪
52B40AFC-2399-4F25-8BCA-C48AF99A4006.jpeg
 
Kurde ja nic nie biorę na to mówił żeby to zostawić bo na czczo mi dobrze wychodzi prolaktyna, jedni mówią żeby to leczyć inni źr nie 🤷‍♀️
Mi na czczo tez wyszla dobrze, dopiero po obciążeniu wyszedl przyrost duzo wiekszy niz powinien. A jak wiadomo prolaktyna warunkuje prace ciałka zotlego, a co za tym idzie produkcje progesteronu. Moze warto skonsultować to z innym lekarzem.
Ja bym tak zrobila :)
 
I jeszcze jedno pytanie: czy któraś z Was ma raz tyłozgięcie a raz przodo? Ja wiem, ze tak się zdarza, ale kurczę oszaleć można 🤪
 
Mi na czczo tez wyszla dobrze, dopiero po obciążeniu wyszedl przyrost duzo wiekszy niz powinien. A jak wiadomo prolaktyna warunkuje prace ciałka zotlego, a co za tym idzie produkcje progesteronu. Moze warto skonsultować to z innym lekarzem.
Ja bym tak zrobila :)
Jak nie zajdę w ciążę teraz przy clo przez 3 miesiace to na pewno to skonsultuje, też mi wyszedł wysoki przyrost ja po każdym cyklu muszę brać duphaston na podtrzymanie.
 
reklama
wydaje mi się, że dojrzeć tego polipa to nie prosta sprawa. Ja miałam kilka lat temu- dowiedziałam się, bo zaczęłam plamić, gdyby nie to pewnie przez jakiś czas nie byłoby wiadomo. Pytałaś w poprzednim poście o usuwanie- ja miałam histeroskopię w znieczuleniu ogólnym, tego samego dnia wyszłam do domu. Lekarz potem na kontrole kazał mi przychodzić zawsze w tym samym dniu cyklu, żeby ewentualnie dostrzec, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć czy na początku czy w połowie :-/. może faktycznie umów się do innego lekarza i zobacz co Ci powie (mogę polecić dobrego lekarza, który ogarnął mi te polipy, ale w Łodzi- nie wiem skąd jesteś). Ale proszę, nie martw się tal bardzo 💙 wiem, że dużo przeszłaś i pewnie łatwo mówić, ale postaraj się zrelaksować, nie mysl tak dużo 😊 nie wiem czy to będzie pocieszające, ale może właśnie ten polip był przyczyna niepowodzeń (jak pisałam, one nie zawsze są widoczne- u mnie niby był jeden, a podczas histeroskopii wycięli chyba 7 :-/) i po histeroskopii będzie juz tylko lepiej? Ale pamietaj, ze wszystkie tu mocno trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało!!💙 trzymaj się Kochana i nie smutaj 😽
Dziekuje Ci za odpowiedz🌷😘
Ja jestem ze szczecina.
jesli chodzi o wykrycie tego polipa to czytalam wlasnie, ze nierzadko ciezko go dostrzec. W szpitalu mi ginka powiedziala, ze nalezy od razu po miesiączce zrobic usg bo wtego jest najelpiej widoczny. Ja mialam monitorowane cykle i pierwsze usg mialam robione w 5dc, tym bardziej dziwi fakt ze moj lekarz nic nie widzial a w 11dc w szpitalu widzieli . Ale tak jak napisalas, one nie sa zawsze widoczne.
plamienia nie mam nigdy, pierwsze mi sie pojawiło w niedziele razem z bolem podbrzusza ale podejrzewam ze to po inseminacji bo w poniedzialek juz nic nie bylo.
w kazdym razie, bardzo Dziekuje Ci za odpowiedz i za dobre słowo 🌷😘
Po @ pojde na konsultacje do innego lekarza, zobaczymy co powie.

milego dnia Dziewczyny 🌷❤️
 
Do góry