reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wróciłam z monitoringu, lekarz był zachwycony moja owulacja w tym miesiącu, nie wiem co w tym zachwycającego, ale był bardzo zadowolony i mówił, że trzyma kciuki, żeby coś z tego było, narobił mi trochę nadzieji, nie powiem, że nie 😋 Bóle były spowodowane owulacja, ktora była wcześniej.
Jeśli do końca wakacji nie zaskoczy we wrześniu drożność, z jednej strony się cieszę, że ją zrobimy, ale z drugiej mam trochę strach, no ale cóż zobaczymy co będzie, może to pomoże 😋
No i to sa dobre wieści! 😍
 
reklama
Progesteron Jest bardzo źle?
Screenshot_20210713_063114_pl.alab.online.jpeg
 
O widzisz, mi ginek dawał skierowanie bo mowil ze bez moze byc problem na zbadanie z obciążeniem. Jak widac warto pytac w lab ;)
Mi tez wyszla hiperprolaktynemia . Biore Norprolac pol tabletki codziennie.
Kurde ja nic nie biorę na to mówił żeby to zostawić bo na czczo mi dobrze wychodzi prolaktyna, jedni mówią żeby to leczyć inni źr nie 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry