reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Czy usg owulacyjne zawsze macie wykonywane dopochwowo? Trafiłam na jakieś swoje badania sprzed kilku lat u lekarza ze swojego miasta, usg było przez powłoki i w opisie jest wszystko: jajniki, grubość endometrium itd. i zastanawiam się czy takie badanie jest ok? Gin do której jeżdżę wykonuje usg owulacyjne wyłącznie dopochwowo.
 
Dziewczyny dawno nie pisałam, choć czytałam was na bieżąco, dziś po 8 miesiącach ciągłych starań dwie kreski, jestem 3 dni przed miesiączką ale pierwszy raz bez wątpliwości test pozytywny 🙏 jestem szczęśliwa, ale pełna obaw i myślę kiedy pierwsze USG 🤔
 
Dziewczyny dawno nie pisałam, choć czytałam was na bieżąco, dziś po 8 miesiącach ciągłych starań dwie kreski, jestem 3 dni przed miesiączką ale pierwszy raz bez wątpliwości test pozytywny [emoji120] jestem szczęśliwa, ale pełna obaw i myślę kiedy pierwsze USG [emoji848]

Gratuluje i mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było super! [emoji256]
 
Czy usg owulacyjne zawsze macie wykonywane dopochwowo? Trafiłam na jakieś swoje badania sprzed kilku lat u lekarza ze swojego miasta, usg było przez powłoki i w opisie jest wszystko: jajniki, grubość endometrium itd. i zastanawiam się czy takie badanie jest ok? Gin do której jeżdżę wykonuje usg owulacyjne wyłącznie dopochwowo.

Ja wcześniej też miałam robione usg przez powłoki, bo to wystarcza, żeby sprawdzić czy endometrium i jajniki są ok, ale nie jest tak dokładne jak to dopochwowe, więc przy staraniu się o dziecko, a podejrzewam, bo jeszcze nie miałam szczególnie przy monitoringu, żeby było to jak najbardziej dokładne już nie może być przez powłoki przynajmniej tak mi to wyjaśnił mój lekarz jak zapytałam skąd ta zmiana, gdy zaczęliśmy starania [emoji4]
 
Kochane,
chyba wylapalam pik. Wieczor 14dc. Rano 15dc.
Pierwszy raz od długiego czasu mam takie ciemne kreski. Fakt, że to nie oznacza ze owulacja odbędzie się ale moze, moze wkońcu się uda 😂 i za tydzień w czwartek się wybiorę na badanie progesteronu.
 

Załączniki

  • afe1b3a3-8240-4c5a-809d-bd777ae2283c.jpg
    afe1b3a3-8240-4c5a-809d-bd777ae2283c.jpg
    126,2 KB · Wyświetleń: 90
Dzień dobry dziewczyny!
Miłego dnia 🍀
Gratulacje dwóch kresek @monam
A dla @porzeczka97 dużo siły na nowy cykl 🤗 ściskam mocno 🤗
U mnie 9dc 🙄 zostały mi jeszcze dwa zastrzyki do zrobienia i w piątek monitoring 🙄 w poprzednim cyklu byłam bardzo pozytywnie nastawiona (aż za bardzo), ale w tym już chłodniejsza glowa. Te uczucie straconego cyklu jest tak okropne, że już nie chce się nastawiać.
 
reklama
I jeszcze jedno pytanie, bo dzisiaj zaczęłam przyjmować luteinę czy ona będzie wpływać na moją temperaturę? 🤯
 
Do góry