reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny a po czym poznać ciąże pozamaciczna ? Wyskoczył mi artykuł i trochę się naczytałam jak ja poznać ? Skoro w 4-5 tyg na usg może jeszcze nic nie widać
 
reklama
Mnie drożność czeka na początku następnego cyklu 🙀. Czyli jak się nie uda w tym to niestety badanie. Tez trochę się boje, ale wiem po co to robię i tak sobie wmawiam 😁 kobiety rodzą i dają radę to i my by zaciążyć tez damy 😁
Kolezanka ponad rok sie starala. Po droznosci- tej w szpitalu w znieczuleniu od razu zaszla. Badanie droznosci w gabinecie nic nie dalo
 
Dziewczyny a po czym poznać ciąże pozamaciczna ? Wyskoczył mi artykuł i trochę się naczytałam jak ja poznać ? Skoro w 4-5 tyg na usg może jeszcze nic nie widać
Hej! Jesli w 6/7 tyg nic nie widac to mozna czytac, mi to dalo do myslenia z pustym jajem bo lekarze (2innych) mówiło ze wczesna ciaza. Teraz bierz kwas foliowy i czekaj do usg za 2 tyg bo wtedy chyba juz powinno byc serce
 
Czy ktoras z was zna przypadek tutaj na forum dziewczyny Która zaszła w ciążę po cyklu stymulowanym clo? Ciekawi mnie jaka jest szansa zajścia w 1 cyklu i czy w ogóle jest jakaś szansa? Jak wam rosną pęcherzyki po stymulacji macie tylko jeden czy zdarzyło wam się tak że miałyście kilka i dwa ciałka żółte z dwóch jajników? Nie wiem czy to w ogóle możliwe?

Mi się udało z cło dopiero w piątym cyklu, niestety ciąża stracony, ale cło działało na mnie od pierwszego cyklu. W każdym miałam pęcherzyk, a w którymś nawet dwa. Teraz przez dwa cykle stosowałam Lamette, ale niestety w ogóle na mnie nie działa i wracamy z lekarzem znowu do cło w dawce po 1,5tabletki. Więc liczę na to że teraz znowu się uda ale trochę szybciej [emoji4]
 
Nie wiem jak w Twoim szpitalu ale ja do drożności musiałam mieć pobrany jeszcze wymaz z kanału szyjki macicy na bakterie tlenowe, beztlenowe i grzyby tylko to się bada najdalej miesiąc przed drożnością
Tak się strasznie boję będę przygotowywana do drożności musi. Mi. Zrobić cytologię bo moja już nie aktualna
 
reklama
Mi się udało z cło dopiero w piątym cyklu, niestety ciąża stracony, ale cło działało na mnie od pierwszego cyklu. W każdym miałam pęcherzyk, a w którymś nawet dwa. Teraz przez dwa cykle stosowałam Lamette, ale niestety w ogóle na mnie nie działa i wracamy z lekarzem znowu do cło w dawce po 1,5tabletki. Więc liczę na to że teraz znowu się uda ale trochę szybciej [emoji4]
A w trakcie brania clo do 5 cyklu dawkę miałaś taka sama czy zmienił dawkę po 3 czy np 4 cyklu?
 
Do góry