reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Moge Ci powiedzieć tyle, ze ja szczepilam sie na covid i to w styczniu ponieważ pracuje w szpitalu i okres spóźnił mi sie tydzień tez nie bylo szans na ciaze gdzyz ja właśnie chcialam miec 2 dawki covid oraz wyniki od ginekolog. A kolezanki co sie szczepily takze miały zabuzony ten cykl o ok 3 dni. Wiec moze i u Ciebie ta teoria sie sprawdzi 🤔 gdyz tak samo organizm walcząc wytwarza p/ciala nie wazne czy chorując, czy podajac je w szczepionce.
Napiszę na priv jak mogę żeby tu nie zaśmiecać:)
 
reklama
Rozumiem. Trzeba kontrolować, tak jak mówisz i da się żyć :)
Ale też miałam nawroty wtedy jak względnie "spokojnie" było. Aczkolwiek kardio mi mówił, że to nie działa tak, że stres dzisiaj odczuwalny jest dzisiaj/jutro w organizmie. Skutki są czasem odczuwalne bo dłuższym czasie..


Ty również dbaj o siebie! Zdrówka [emoji8]

Zgadza się. Już jakiś czas temu postanowiłam trochę uporządkować swoje reakcje stresowe, dużo na ten temat poczytałam, skąd co się bierze i jak działają mechanizmy powstawania reakcji stresowych, techniki zmiany tych odruchów [emoji28] trochę porozmawiałam i próbuje powoli, po kolei wdrażać w życie [emoji16] będzie dobrze! [emoji3590]
 
Zgadza się. Już jakiś czas temu postanowiłam trochę uporządkować swoje reakcje stresowe, dużo na ten temat poczytałam, skąd co się bierze i jak działają mechanizmy powstawania reakcji stresowych, techniki zmiany tych odruchów [emoji28] trochę porozmawiałam i próbuje powoli, po kolei wdrażać w życie [emoji16] będzie dobrze! [emoji3590]
Polecisz jakieś ciekawe publikacje?
 
Dziewczyny, ponieważ u mnie kolejny cykl na straty ide jutro na badania z krwi. Prywatnie niestety no ale rok na to ze az nfz uzna ze mozna cos sprawdzic czekac nie bede. szczególnie ze minelo juz sporo cykli starań.
Bede robiła te badania 3-5 dc: estradiol, fsh,lh.
Chce tez od razu za jednym uklociem zrobic testosteron, prolaktyne i AMH.
Czy moge cos jeszcze w tym dniu zrobic? Wiem ze progesteron to później.
Miłego dnia!!!!
 
Dziewczyny, ponieważ u mnie kolejny cykl na straty ide jutro na badania z krwi. Prywatnie niestety no ale rok na to ze az nfz uzna ze mozna cos sprawdzic czekac nie bede. szczególnie ze minelo juz sporo cykli starań.
Bede robiła te badania 3-5 dc: estradiol, fsh,lh.
Chce tez od razu za jednym uklociem zrobic testosteron, prolaktyne i AMH.
Czy moge cos jeszcze w tym dniu zrobic? Wiem ze progesteron to później.
Miłego dnia!!!!
@podroz.w.nieznane Ty chyba robiłaś taką rozpiskę, ściągawkę jakie badania zrobić na początek? 🤔
 
Mam jeszcze pytanie prolaktynę powinno sie zbadac w I czy II fazie cyklu? Bo gdzies na forum znalazlam niezbednik staraczki i tam bylo cos o drugiej fazie cyklu ze wtedy prog i prolakt.
 
reklama
Witajcie. Z racji tego, że właśnie zaczęliśmy pierwszy miesiąc starań chciałam do was dołączyć. Mam 35 lat i dwójkę dzieci. Córka 17 lat i syn 13 miesięcy.
O syna staraliśmy się dwa lata i mam teraz wielką nadzieję, że jednak tym razem będzie szybciej.
Trzymam kciuki za wszystkie i mam nadzieje, że też będziecie trzymać za mnie 😁
 
Do góry