reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jak tam się czujesz @Kropka.88 ? 😊
A Dziekuje ❤️ Wczoraj mialam bole w podbrzuszu dosc mocne, jak przy @ i plamienie sie pojawiło pierwszy raz , mniemam ze to po zabiegu. Dzis juz wszystko jest super, gorzej psychicznie 😏 odkad dowiedzialam sie o tym polipie.
Zastanawiam sie czy nie pojsc na usg do innego lekarza, bo moj nie widzi powodow do niepokoju.
a jak u Ciebie?☺️ Jak sie czujesz po zastrzyku? Oprocz tych boli? Przeszły?
milego dnia 🌷
 
reklama
Dzień dobry 🌻 Witam się w 17dc , 3cykl stymulowany😉 W sobotę bylam na monitoringu i letrozol działa pięknie 😊😊 pęcherzyk ok 17,5mm o dziwo pierwszy raz z lewego jajnika 🙃 endometrium tez ok 😊 rakze dzis 💉 z Ovitrelle I jutro oraz pojutrze ❤. Nastawienie narazie pozytywne i oby tak zostało 😉 a jak Wam mija dzionek?
U mnie 8 dc 🙂 stymulację zaczęłam 5 dc a w piątek monitoring 😊 trzymam kciuki za pozytywne zakończenie 😘
 
A Dziekuje ❤️ Wczoraj mialam bole w podbrzuszu dosc mocne, jak przy @ i plamienie sie pojawiło pierwszy raz , mniemam ze to po zabiegu. Dzis juz wszystko jest super, gorzej psychicznie 😏 odkad dowiedzialam sie o tym polipie.
Zastanawiam sie czy nie pojsc na usg do innego lekarza, bo moj nie widzi powodow do niepokoju.
a jak u Ciebie?☺️ Jak sie czujesz po zastrzyku? Oprocz tych boli? Przeszły?
milego dnia 🌷
Może faktycznie lepiej skontrolować to u innego ginekologa :) Bóle w miarę minęły, delikatnie czuję podbrzusze jak siadam, dziś jadę sprawdzić co się tam zadziało 😉 Po zastrzyku do piątku było średnio, ale od soboty już jest ok, mdłości minęły i nawet chęć do kawy wróciła 😄
 
Pytanie do dziewczyn na letrozolu: zdażyło Wam się plamić w 7dc? Wczoraj ostatni dzień wzięłam aromek, wieczorem przytulanki z partnerem i po wizycie w toalecie pojawił się śluz dość mocno podbarwiony na różowo. Zdarzyło się Wam tak, czy to coś czym powinnam się niepokoić? W środę będę na monitoringu wiec oczywiście powiem o tym swojej gin, jednak trochę mnie to zdziwiło, nigdy nie zdarza mi się plamić w trakcie cyklu. @ trwała do 4dc wiec to nie pozostałości po niej. Dzisiaj czuje lekkie kłucie z lewej strony na wysokości jajnika 🤔
 
Cześć! Ale się tu działo przez weekend! Ciężko nadrobić.. Trzymam za Wszystkie niezmiennie kciuki!
Ja miałam sercowe problemy, wróciła arytmia i stwierdziłam, że musze trochę odpuścić, bo stres i ciągłe myślenie o staraniach nie pomagają..

14 dc. (21.07) idę na usg, zobaczymy czy NAC+Infem coś podkręci owu :)

Pozdrawiam Was i dobrego dnia ! 🌺
 
Cześć! Ale się tu działo przez weekend! Ciężko nadrobić.. Trzymam za Wszystkie niezmiennie kciuki!
Ja miałam sercowe problemy, wróciła arytmia i stwierdziłam, że musze trochę odpuścić, bo stres i ciągłe myślenie o staraniach nie pomagają..

14 dc. (21.07) idę na usg, zobaczymy czy NAC+Infem coś podkręci owu :)

Pozdrawiam Was i dobrego dnia ! [emoji259]

Arytmia na tle nerwowym?
 
U nas to była akurat 1 próba, sama byłam w szoku, bo mam macicę dwurożną, i moje nastawienie nie było zbyt optymistyczne.
Potem też cc😉 Ale teraz już kilka cykli i nic, do tego jeszcze nawinął się tydzień temu Covid, pomimo szczepienia :/ Biorę Pregnę i jedynie testy owu…
A podjemujesz jakies kroki z ginekolog? Czy narazie sie po prostu staracie :)
 
Może faktycznie lepiej skontrolować to u innego ginekologa :) Bóle w miarę minęły, delikatnie czuję podbrzusze jak siadam, dziś jadę sprawdzić co się tam zadziało 😉 Po zastrzyku do piątku było średnio, ale od soboty już jest ok, mdłości minęły i nawet chęć do kawy wróciła 😄
Daj znac po wizycie ✊🏼☺️
mnie na szczescie ominęły skutki uboczne zastrzyku 😅
 
Pytanie do dziewczyn na letrozolu: zdażyło Wam się plamić w 7dc? Wczoraj ostatni dzień wzięłam aromek, wieczorem przytulanki z partnerem i po wizycie w toalecie pojawił się śluz dość mocno podbarwiony na różowo. Zdarzyło się Wam tak, czy to coś czym powinnam się niepokoić? W środę będę na monitoringu wiec oczywiście powiem o tym swojej gin, jednak trochę mnie to zdziwiło, nigdy nie zdarza mi się plamić w trakcie cyklu. @ trwała do 4dc wiec to nie pozostałości po niej. Dzisiaj czuje lekkie kłucie z lewej strony na wysokości jajnika 🤔
Ja jestem podczas stymulacji letrozolem i do tego estrofem. I też mam plaminie ale teraz jestem w 15dc. W środę mam monitoring i zobaczymy... Nieco mnie to martwi.
 
reklama
Ja jestem podczas stymulacji letrozolem i do tego estrofem. I też mam plaminie ale teraz jestem w 15dc. W środę mam monitoring i zobaczymy... Nieco mnie to martwi.
Ja od 15dc będę brać progesterone besins, ale to jeszcze kilka dni. Zaczęłaś plamić w 15dc czy wcześniej? Ja ogólnie biorę tez bromergon i glucophage i żaden z tych leków nie dał mi skutków ubocznych, mimo że ulotki brzmią koszmarnie 🙈 tym bardziej jestem zdziwiona tym co teraz się dzieje :(
 
Do góry