reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Leje z Waszych facetów, oczywiście pozytywnie 😄😄😄 Dzis jest chyba mój szczęśliwy dzień, wróciłam z monitoringu pęcherzyk 26 mm w 13 dc, trochę duży ale lekarz mowil że mam sobie podać zastrzyk i tak jak wczoraj nigdzie nie było dzis go dostałam w niedalekiej aptece, oby ten cykl był tak szczęśliwy jak nagła dostępność zastrzyku 😆😆
Pytałam o drożność, mowił, że poczekamy do końca wakacji może się uda do tego czasu ✊✊

Miłego wieczorku!! 😙
 
Leje z Waszych facetów, oczywiście pozytywnie 😄😄😄 Dzis jest chyba mój szczęśliwy dzień, wróciłam z monitoringu pęcherzyk 26 mm w 13 dc, trochę duży ale lekarz mowil że mam sobie podać zastrzyk i tak jak wczoraj nigdzie nie było dzis go dostałam w niedalekiej aptece, oby ten cykl był tak szczęśliwy jak nagła dostępność zastrzyku 😆😆
Pytałam o drożność, mowił, że poczekamy do końca wakacji może się uda do tego czasu ✊✊

Miłego wieczorku!! 😙
Jejku świetna wiadomość! Trzymam kciuki z całych sił 😘😘
 
Hej dziewczyny 😊 mam pytanie, odebrałam wyniki badań na trombofilie. Mam mutacje MTHFR C677T homozygota i A1298C heterozygota, kupiłam już metylowane witaminy 😊 pai-1 homozygota 4g/4g i tutaj się zastanawiam czy to jest jakiś lepszy czy gorszy wariant od heterozygoty 4g/5g? Może któraś z Was też ma taką mutacje i może mnie trochę oświecić w tym temacie? 😁 Wizytę u lekarza mam dopiero 26.07 i liczę na Waszą wiedzę bo się stresuje 🥺
 
Hej dziewczyny [emoji4] mam pytanie, odebrałam wyniki badań na trombofilie. Mam mutacje MTHFR C677T homozygota i A1298C heterozygota, kupiłam już metylowane witaminy [emoji4] pai-1 homozygota 4g/4g i tutaj się zastanawiam czy to jest jakiś lepszy czy gorszy wariant od heterozygoty 4g/5g? Może któraś z Was też ma taką mutacje i może mnie trochę oświecić w tym temacie? [emoji16] Wizytę u lekarza mam dopiero 26.07 i liczę na Waszą wiedzę bo się stresuje [emoji3064]

Ja się nie znam, ale wywołam guru [mention]Zazuu [/mention] [emoji849][emoji41]
 
Cześc dziewczyny jestem w lekkim szoku i nie wiem co myślec wlasnie zrobilam test , okres mi sie spoznil 3 dni , ale mialam opozniona owulacje bo robilam test w piatek i wyszedl negatywny a dzisiaj taki ! Czy to moze byc ciaza ? Staramy sie 7 miesiecy mam multum starych testow i zaden tak nie wygladal
20210707_211257.jpg
 
Cześc dziewczyny jestem w lekkim szoku i nie wiem co myślec wlasnie zrobilam test , okres mi sie spoznil 3 dni , ale mialam opozniona owulacje bo robilam test w piatek i wyszedl negatywny a dzisiaj taki ! Czy to moze byc ciaza ? Staramy sie 7 miesiecy mam multum starych testow i zaden tak nie wygladal Zobacz załącznik 1291742
Tak, zdecydowanie test jest pozytywny ☺️ Gratuluję ☺️
 
reklama
Do góry