reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny.
Wiecie co? Idąc na betę w poniedziałek i wczoraj myślałam sobie, że jak nie w tym cyklu to w następnym. Oczywiście beta negatywna <2.30 i <2.30. Nic się nie stało, w końcu się uda. Ale jednak nie. Wczoraj jakoś pękłam. Płakałam ze 3 godziny. Niby się człowiek nie nastawia, ale głowa robi swoje. Może porostu zmęczyłam się udawaniem przed wszystkimi, że mnie to aż tak nie rusza i musiałam się wypłakać.
Jutro ma przyjść @ 😔
Mimo wszystko życzę wam miłego dnia 😘
 
reklama
Hej dziewczyny.
Wiecie co? Idąc na betę w poniedziałek i wczoraj myślałam sobie, że jak nie w tym cyklu to w następnym. Oczywiście beta negatywna <2.30 i <2.30. Nic się nie stało, w końcu się uda. Ale jednak nie. Wczoraj jakoś pękłam. Płakałam ze 3 godziny. Niby się człowiek nie nastawia, ale głowa robi swoje. Może porostu zmęczyłam się udawaniem przed wszystkimi, że mnie to aż tak nie rusza i musiałam się wypłakać.
Jutro ma przyjść @ 😔
Mimo wszystko życzę wam miłego dnia 😘
Wszystkie to przeżywamy...nie zawsze o tym mówimy :-(
 
Hej dziewczyny.
Wiecie co? Idąc na betę w poniedziałek i wczoraj myślałam sobie, że jak nie w tym cyklu to w następnym. Oczywiście beta negatywna Jutro ma przyjść @ [emoji17]
Mimo wszystko życzę wam miłego dnia [emoji8]
Powiem Ci, że duszenie w sobie jest jeszcze gorsze.. czasem trzeba się po prostu porządnie wypłakać. Nie jesteś sama [emoji173]
 
Hej dziewczyny.
Wiecie co? Idąc na betę w poniedziałek i wczoraj myślałam sobie, że jak nie w tym cyklu to w następnym. Oczywiście beta negatywna <2.30 i <2.30. Nic się nie stało, w końcu się uda. Ale jednak nie. Wczoraj jakoś pękłam. Płakałam ze 3 godziny. Niby się człowiek nie nastawia, ale głowa robi swoje. Może porostu zmęczyłam się udawaniem przed wszystkimi, że mnie to aż tak nie rusza i musiałam się wypłakać.
Jutro ma przyjść @ 😔
Mimo wszystko życzę wam miłego dnia 😘
Basiu najlepsze co dla siebie możesz zrobić to płakać i rozmawiać o tym. Pisać, mówić, co jest dla Ciebie łatwiejsze. Nie trzymaj tych emocji w sobie, bo tylko robisz sobie tym krzywdę. Tutaj znajdziesz zrozumienie. Masz prawo być zawiedziona i smutna.
 
Hej dziewczyny, ja mam od wczoraj inny problem i to z mężem. Bardzo się nakręcił w tym miesiącu na to, że się uda. Codziennie mi wylicza ile dni zostało do testowania. Powiedział, że jak nie wyjdzie to się załamie. Bardzo się starał w tym miesiacu. Był na badaniach nasienia, bierze leki. Robi wszystko co powiem. Najgorsze jest to że ma bardzo słabe wyniki nasienia 😣 jak mu wytłumaczyć, że nie musi się udać?
 
Hej dziewczyny.
Wiecie co? Idąc na betę w poniedziałek i wczoraj myślałam sobie, że jak nie w tym cyklu to w następnym. Oczywiście beta negatywna <2.30 i <2.30. Nic się nie stało, w końcu się uda. Ale jednak nie. Wczoraj jakoś pękłam. Płakałam ze 3 godziny. Niby się człowiek nie nastawia, ale głowa robi swoje. Może porostu zmęczyłam się udawaniem przed wszystkimi, że mnie to aż tak nie rusza i musiałam się wypłakać.
Jutro ma przyjść @ 😔
Mimo wszystko życzę wam miłego dnia 😘
Ostatnio miałam to samo. Niby ok, niby nic, niby kolejny cykl= nowe sznase, ale tez pękłam. Strasznie to przykre. Tym bardziej że 2 dni wcześniej rozmawialiśmy ze znajomymi- oni poronili jakiś czas temu, ale temat się zszedł na ti ze wznawiają starania No i że są pełni nadziei bo tamtym razem było tak ze po prostu jeden jedyny raz się zapomnieli po jakiejś imprezie u znajomych i po prostu byli tacy uhahani ze zapomnieli użyć prezerwatywy... I bum. Na grillu tydzień wcześniej tez słyszałam od innych znajomych że oni to teraz przy trzeciej ciąży to się naczekali bo dopiero w 3cim cyklu pyknelo, a wcześniejsze ciążę to od razu w pierwszym. Na co inna znajoma mowi- tak ja też tylko odstawiłam pigulki i od razu się udało...A człowiek tyle czasu sie stara i ciągle nic. Niby wiem ze nie jestem jexyna, niby czytam codziennie że i u Was nie jest kolorowo, ale mimo wszystko czasem coś pęka 😔 takze rozumiem i mooocno przytulam 💜
 
Dziewczyny ja zaraz oszaleje pomóżcie. Mówiłam wam ze robiłam przed gastroskopią test ciążowy 6dni prze miesiączką nie bylo żadnego cienia. Dzisiaj jest 3 dni przed. Zrobiłam rano test bo nie potrafię tego wytłumaczyć coś mnie tchnęło i już. Chyba chciałam potwierdzić ze na pewno noc z tego i czekam na okres. Noi robię ten test a tu bladziutka kreska jest. Na żywo lepiej widoczna. Dla porównania położyłam test nieużywany. To nie kreska fabryczna o rany.
Gratulacje ! Piekna kresseczka :* niech roanie zdrowo dzieciatjo :* cudowne wiesci
 
reklama
Do góry