reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny ja zaraz oszaleje pomóżcie. Mówiłam wam ze robiłam przed gastroskopią test ciążowy 6dni prze miesiączką nie bylo żadnego cienia. Dzisiaj jest 3 dni przed. Zrobiłam rano test bo nie potrafię tego wytłumaczyć coś mnie tchnęło i już. Chyba chciałam potwierdzić ze na pewno noc z tego i czekam na okres. Noi robię ten test a tu bladziutka kreska jest. Na żywo lepiej widoczna. Dla porównania położyłam test nieużywany. To nie kreska fabryczna o rany.
 

Załączniki

  • 16251155656424728841395513203385.jpg
    16251155656424728841395513203385.jpg
    766,2 KB · Wyświetleń: 120
reklama
Dziewczyny ja zaraz oszaleje pomóżcie. Mówiłam wam ze robiłam przed gastroskopią test ciążowy 6dni prze miesiączką nie bylo żadnego cienia. Dzisiaj jest 3 dni przed. Zrobiłam rano test bo nie potrafię tego wytłumaczyć coś mnie tchnęło i już. Chyba chciałam potwierdzić ze na pewno noc z tego i czekam na okres. Noi robię ten test a tu bladziutka kreska jest. Na żywo lepiej widoczna. Dla porównania położyłam test nieużywany. To nie kreska fabryczna o rany.
Widać kreskę :) najlepiej leć na betę, wszystko będzie jasne
 
Niestety tak właśnie jest napisane... Szkoda, że nie napisali dlaczego, ale z własnego doświadczenia w czwartym miesiącu już organizm się przyzwyczaja i nie działa niepokalanek tak jak powinien, pewnie różnie to też bywa, u niektórych może działać dłużej... U mnie to dwukrotnie było po 3 miesiącach, później miesiąc - dwa przerwy i zadziałał znowu
emoji16.png
Co do łączenia to się nie wypowiem, ale z tego co mi się wydaje to w ulotce jest napisane że Castagnusa można przyjmować maks 3 miesiące pod rząd 🤔
Wiem Dziewczyny, castagnusa akurat dopiero w tym cyklu wprowadziłam i zrobię z nim miesiąc przerwy po trzech cyklach, ale w przypadku ziół ojca sroki - postanowiłam na własna odpowiedzialność nie przerywać po 3 mc i jest wszystko w porządku. Nie przerywam bo wiem co się dzieje kiedy nie pije ich, torbiele i miesiące antykoncepcji bo mi się nie chcą te cholery wchłaniać. Myśle ze z ziołami każą robić przerwy żeby organizm się nie przyzwyczajał i nie przestały działać, bo przecież w takich mikro dawkach jak pije się Srokę nic innego nie może się wydarzyć, to są głównie zioła przeciwzapalne jak czyta się o nich pojedynczo. Co ciekawe często miałam jakieś przeziębienia, stany podgorączkowe i lekko podwyższone crp a po nich mam crp i ob idealne, w dolnej granicy normy. Mega mi sluza. Jeśli przestaną działać tfu tfu to wtedy poszukam innych naturalnych rozwiązań, na razie już nie kombinuje :)
 
reklama
Jadę martwię się trochę ze ta kreska taka blada zawsze miałam wyraźną.
Trzymamy kciuki. Pamiętam jak w ciąży z najmłodszym mialam test, wyszedl negatywny, ale coś mi nie pasowalo, poszłam na betę.. jak na złość w nocy rozhulała się śnieżyca, drogi nieprzejezdne, wynik nie spływał.. trwało to dłuższy czas.. w międzyczasie zdążyłam zrobić drugi test, wyszedl pozytywny xD po odbiorze wyniku tylko się potwierdziło xD
A jaka byłam zła za te drogi..normalnie jakbym mieszkała gdzieś hen na wsi, a nie w mieście powiatowym [emoji2368][emoji1787]
 
Do góry