reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Te jajniki cwane są. Bolą przed, w trakcie, a nawet po 🥴 nawet teraz jednego czuję.
Ja w tym miesiącu zgłupiałam 😂😂😂 Nie wiem czy i kiedy miałam owulację 😂 bo byłam pewna, że czwartek/piątek...później w niedzielę jeden jajnik, w poniedziałek drugi....dzisiaj w pracy ciągnięcie macicy, ciągnięcie jajników i tak przez jakieś 5h...nagle przeszło jak ręką odjął 😂😂😂 a ja się czuję jak głupek 🤷 chyba się wszystko pomieszało po poronieniu, to pierwszy cykl starań po poronieniu 🙂 zobaczymy 😂
 
Jesli chodzi o cykle po drożności to mi lekarz w szpitalu po badaniu jak i moj ginekolog powiedzieli, ze kluczowe sa 3 cykle po badaniu jesli jajowody okażą sie drozne. A pozniej to juz wszystko „wraca do normy” . Ale jestem ciekawa, skad slyszalas o 6 cyklach. Powiesz cos wiecej na ten temat? ;)
Kiedyś faktycznie lekarze tak mówili i moja mama np. po 4 letnich staraniach i zrobionym hsg zaszła dokładnie w 6 cyklu po hsg. Ja zaszłam w 4 cyklu 🤷 niestety poroniłam ale może teraz będzie pole przeorane ? 😂
 
Czy problemy z prolaktyną mogą być przyczyną poronień? Miałam dzisiaj konsultacje z endokrynologiem i tylko się wkurzylam 🤦‍♀️ ona stwierdziła że skoro zachodzę w ciążę to na pewno hormony są ok i nie mam nic badać. Jak pytałam o kontrolę krzywej cukrowej i insulinowej (rok temu wyszła hiperinsulinemia i hipoglikemia) to powiedziała że jej wystarczy glukoza i insulina na czczo i ona po tym widzi czy jest IO i czy trzeba brać leki. A ja nie mam jeszcze IO ale przez te rozchwiane cukry mam już w ciągu roku +10kg, mam wrażenie że tyje z powietrza😔 przez to też pewnie komórki jajowe nie są najlepszej jakości i może stąd to puste jajo płodowe i stracona druga ciąża 😔 bo z dietą to akurat u mnie bardzo ciężko 🙄 macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Warto iść w te hormony? Ciążę na mecie łatwiej donosić przy hiperinsulinemii?
 
Czy problemy z prolaktyną mogą być przyczyną poronień? Miałam dzisiaj konsultacje z endokrynologiem i tylko się wkurzylam [emoji2356] ona stwierdziła że skoro zachodzę w ciążę to na pewno hormony są ok i nie mam nic badać. Jak pytałam o kontrolę krzywej cukrowej i insulinowej (rok temu wyszła hiperinsulinemia i hipoglikemia) to powiedziała że jej wystarczy glukoza i insulina na czczo i ona po tym widzi czy jest IO i czy trzeba brać leki. A ja nie mam jeszcze IO ale przez te rozchwiane cukry mam już w ciągu roku +10kg, mam wrażenie że tyje z powietrza[emoji17] przez to też pewnie komórki jajowe nie są najlepszej jakości i może stąd to puste jajo płodowe i stracona druga ciąża [emoji17] bo z dietą to akurat u mnie bardzo ciężko [emoji849] macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Warto iść w te hormony? Ciążę na mecie łatwiej donosić przy hiperinsulinemii?

Nie wiem czy tu [mention]Katrinaka [/mention] zagłada, ale dla mnie to szpec od mety [emoji16]
 
reklama
Do góry