reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dzień dobry w 29dc. Dziś wg kalendarza powinna przyjść ta małpica, ale owu była przynajmniej tydzień później niż zwykle. Czekam cierpliwie do soboty chociaż, ale wczoraj już zaczęłam czuć delikatnie brzuch...:(
 
Ja już po monitoringu pęcherzyk w chwili pęknięcia miał ok 20-21mm endometrium 10mm owu wczoraj lub dzisiaj rano, jest jeszcze troszkę płynu w zatoce Douglasa tak bardzo liczę na ten cykl, jak nie to mam już receptę na clo i od przyszłego miesiąca od 3-7 dc i mam się pokazać w 10dc na monitoring, dzisiaj mamy starania poprawić i trzymajcie kciuki ❤️❤️❤️
 
Powiedz mi w którym dniu miałaś owulacjebez stymulacji? Jak szybko rosły ci pęcherzyki?
zwykle w naturalnym cyklu owulacje mialam 15dc. Nie jestem w stanie powiedzic Ci jak szybko rosły mi pęcherzyki w naturalnym cyklu bo nie chodziłam na monitoring, tak czesto jak przy stymulacji. Mialam po prostu owulacji potwierdzona na usg, wiec widzialam ze ona byla :)
 
Nawet już o same diagnozowanie nie chodzi, ale hipotetyczna sytuacja: infekcja. Dostajesz leki, masz przyjść 2 tygodnie po zakończeniu leczenia na kontrole. W dniu wizyty chcesz się zapisać na tą po wyleczeniu - a tu czekać ponad 2 miesiące.
Mało tego, ja byłam na luteinie, recepty na drzewach nie rosną a kontakt telefoniczny - żaden. Lekarka może i jest dobra, ale otoczka wokół [emoji85] miałam do niej iść za tydzień, ale w tej godzinie wypadla mi wizyta z wynikami z histopatologii [emoji16]

Dzięki Kochana [emoji3590] każdej z nas życzę trafienia na dobrego ginekologa. Bez tego to strach [emoji15]
Rozumiem w zupełności 🙂
Milego dnia 🌷
 
Tak mam przepisane leki jutro konkretnie napisze ci jakie. Staramy się zaledwie kilka miesięcy.

My też się staramy dopiero 2 cykle, ale jak w tym się nie uda to lekarz już kazał przyjść na stymulację, z leków biorę dostinex 1/2, letrox 75/100, Acard i luteinę 😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do Ciebie oczywiście [emoji85][emoji85] już chyba nie myślę o tej godzinie [emoji85][emoji23]

Sama stwierdziłam, że spróbuje stwierdziłam, że to suplement to mnie nie zabije, nie zaszkodzi, może pomóc, a to ostatni cykl bez stymulacji, więc stwierdziłam, że spróbuje wszystkiego czego się da [emoji4]
 
Do góry