reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej witam się z Wami jako magister :D nareszcie koniec!
[emoji3590]
Z tej ulgi po obronie zaczął mnie boleć brzuch więc czekam na okres. Zrobiłam rano test, myślałam ze może jakimś szczęśliwym trafem będą dzisiaj dwie dobre wiadomości [emoji14] ale negatyw aż biel świeci nawet tych osławionych duchów kreski drugiej nie widać. Trudno, może następny miesiąc będzie "moim"
Z tej okazji chyba sobie dzisiaj nawet walnę jakiegoś drinka :D
Miłego weekendu!
Gratuluję Pani Magister [emoji123][emoji3590]
 
reklama
Kurcze czytam wasze wypowiedzi co do nadżerki i chyba jednak zmienię lekarza. Uwielbiam go, bo jedyny ginekolog, u którego się nie krępuje, ale chyba jest tylko dla dziewczyn, którym nic się nie dzieje. Ostatnio zastanawiałam się, czy jak pójdę do niego po pół roku starań, to jakiś zareaguje, bo kiedyś powiedział mi, że mam nie panikować jeśli przez rok nic się nie wydarzy... Macie kogoś w Poznaniu do polecenia?
U mnie w mieście też jest gin, którego kobiety uwielbiają ale jak przyjdzie ci do czego to żadne jego prognozy nie są trafne. Lekarz ma leczyć a nie kumplować się z pacjentkami [emoji4] warto skonsultować to z innym [emoji4]
 
Dzień dobry :) Przyszłam się troszkę wyżalić. Staramy się o dzidziusia od lutego, niestety bezskutecznie. W pon mamy rocznice ślubu, a we wtorek ma przyjść miesiączka. Liczyłam, że może w tym miesiącu się uda i będzie najpiękniejszy prezent rocznicowy, ale już czuje, że nic z tego [emoji85]
Heja po to tu jesteśmy żebyś mogła się wyżalić [emoji4] Kochana a robisz jakieś testy, monitorg?
 
Ja zawsze biorę krople żołądkowe jak coś mi zaszkodzi + rumianek, melisę albo zwykla gorzka mocna herbatę. Ale jesteś pewna ze ból pod pępkiem to od jedzenia?
Ja zawsze biorę krople żołądkowe jak coś mi zaszkodzi + rumianek, melisę albo zwykla gorzka mocna herbatę. Ale jesteś pewna ze ból pod pępkiem to od jedzenia?
Tak sadze, ze od jedzenia. Póki co mąż zrobił miętę pomaga.
 
O dziewczyny, mialam zapytać. Czy przyjmujecie kwas foliowy? Lub jakieś witaminy dla kobiet starających się? Ja w sumie biorę, Pregnę start, ale może jest coś lepszego?
Ja biorę 1x Omegamed Optima Start i dodatkowo 1×folik.
Brałam też vit E, bo Pani w Aptece poleciła dla starajacych się, że jej pomogło na lepszą pracę jajników ale przestałam zeby nie przedobrzyć.
Z innej beczki, korci żeby kupić zioła ojca Sroki... czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
 
reklama
Hej dziewczyny! Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test, ale oczywiście biel aż razi :( Podejrzewałam u siebie dwa terminy, kiedy mogłam mieć owulację: 12dc i 17dc, dlatego zrobiłam dzisiaj (26dc). Ale jeżeli mam być szczera sama ze sobą, to dużo bardziej na owu pasuje mi ten 17dc, bo miałam wtedy niezłe kłucie, które się trochę utrzymywało... A jeśli by tak było, to dzisiaj do dopiero 9 dpo. No nic, poczekam do środy i jeśli @ nie przyjdzie to zatestuję, bo w czwartek szczepienie.
 
Do góry