reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej Dziewczyny,
Od wczoraj wieczora dopadł mnie ból brzucha w okolicy pod pępkiem, rozwolnienie i gazy.
Czy polecacie smecte, melisę?
Macie jakies sprawdzone sposoby. Chyba coś mi zaszkodziło, mąż się czuje dobrze
Ja zawsze biorę krople żołądkowe jak coś mi zaszkodzi + rumianek, melisę albo zwykla gorzka mocna herbatę. Ale jesteś pewna ze ból pod pępkiem to od jedzenia?
 
reklama
Ja biorę na noc ale czasem trochę mija zanim pójdę spać i mi się nie zdarzyło [emoji6] ale chyba jest to jeden z możliwych działań nieporządanych [emoji849]
Ja biore codziennie tak kolo 21 bo pozniej okolo 23 norplolac i masakra jakas . Chyba zaczne lykac je jedna po drugiej przed samym snem, zeby zdazyc zasnac🤣Dziekuje za odpowiedz ☺️
U mnie powoduje mega senność, czasami nawet właśnie az tak jakby mi sie w głowie kręciło 🥴
Senność wlasnie tez, No i te zawroty takie dziwne jakbym pijana byla takie uczucie 😬
Tak, ja miałam tak w poprzednim cyklu, czułam się jak na karuzeli 🤯
Dokladnie 😅
 
Dzień dobry :) Przyszłam się troszkę wyżalić. Staramy się o dzidziusia od lutego, niestety bezskutecznie. W pon mamy rocznice ślubu, a we wtorek ma przyjść miesiączka. Liczyłam, że może w tym miesiącu się uda i będzie najpiękniejszy prezent rocznicowy, ale już czuje, że nic z tego 🙈
 
reklama
Do góry