reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie jest w miarę ciepło, wieje przyjemny wiaterek od lasku, z mężem mamy dzisiaj wolne, dopiero wstaliśmy i zaraz sobie zjemy śniadanie na balkonie 😁 Jak się czujecie? Ktoś dziś testuje? U mnie 26dc i cieszę się bardzo, że PMS jeszcze mnie nie dopadł
Dzień dobry :) u mnie dziś 19dc, nic się nie dzieje, cisza i spokój ;) aby do 22 w pracy i weekend, w końcu dwa dni wolnego, w moim przypadku to luksus ;)
Miłego dnia 💜
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie jest w miarę ciepło, wieje przyjemny wiaterek od lasku, z mężem mamy dzisiaj wolne, dopiero wstaliśmy i zaraz sobie zjemy śniadanie na balkonie 😁 Jak się czujecie? Ktoś dziś testuje? U mnie 26dc i cieszę się bardzo, że PMS jeszcze mnie nie dopadł

u mnie dzisiaj tez 26dc 😅 PMS się rozkręca w najlepsze ale cóż :D do testowania jeszcze trochę zostało. W weekend ma być 35 stopni wiec jedziemy nad wodę trochę popływać :D potrzebuje trochę odpoczynku :)
 
Ja bym poszla na bete i zrobila przyrost, ladna kreska mysle, ze mozna gratulowac. 😉 bez sensu wydatkowac sie w testy, lepiej sprawdzic przyrost
Ostatnio zamawiałam dla męża witaminy i były testy w fajnych cenach. Zakupiłam nawet ten elektroniczny co pokazuje '' tygodnie ''. Jak nie uda mi się dziś pójść na betę. Zrobię jutro lub w niedzielę ten elektroniczny. Zobaczę 😃
 
reklama
Do góry