reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hahaha znam to dobrze 😂 u mnie dzisiaj 10 dni po i pewnie jakby nie to ze w nocy poszłam sikać to pewnie nic by mnie nie powstrzymało przed przetestowaniem 😂 mam nadzieje ze jutro się powstrzymam
Hahah, no to jest właśnie mój sposób na powstrzymanie się od robienia testów przed @ - rano zanim jeszcze dobrze pomyślę idę na siku i potem sobie już mówię, że to bez sensu robić test w ciągu dnia, skoro nie będzie z porannego moczu 😁😁
 
reklama
Hahah, no to jest właśnie mój sposób na powstrzymanie się od robienia testów przed @ - rano zanim jeszcze dobrze pomyślę idę na siku i potem sobie już mówię, że to bez sensu robić test w ciągu dnia, skoro nie będzie z porannego moczu 😁😁
Mam to samo, albo jak się budze o jakiejś 5 to nawet nie chce mi się tego tetsu robić, a potem to już be sensu :D
 
Hahah, no to jest właśnie mój sposób na powstrzymanie się od robienia testów przed @ - rano zanim jeszcze dobrze pomyślę idę na siku i potem sobie już mówię, że to bez sensu robić test w ciągu dnia, skoro nie będzie z porannego moczu 😁😁
Na mnie tez to działa 😂 najgorzej jest jak chce jednak rano przetestować a budzę się nad ranem na siku i mam dylemat co robić 😂😂😂
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie jest w miarę ciepło, wieje przyjemny wiaterek od lasku, z mężem mamy dzisiaj wolne, dopiero wstaliśmy i zaraz sobie zjemy śniadanie na balkonie 😁 Jak się czujecie? Ktoś dziś testuje? U mnie 26dc i cieszę się bardzo, że PMS jeszcze mnie nie dopadł

U mnie 25dc :) I jest przerwa w PMS 😅 To znaczy ja miałam różne wkurzające dolegliwości już od tygodnia, a dzisiaj jakiś spokój (tylko lekkie kłucie od czasu do czasu). No ale brzuch to mam jak balon, aż mi wstyd wyjść w bardziej przylegającej sukience, bo zaraz się posypią głupie komentarze 😑
A jedziemy dzisiaj do teściowej na urodziny i mojemu już zapowiedziałam, że od progu ma wołać coś alkoholowego, żebym ja miała dobrą wymówkę i mogła odmówić drineczka (ktoś w końcu musi prowadzić w drodze powrotnej 😛)
 
Moj mąż się budzi razem ze mną i jak wie ze planowałam testowanie to się pyta taki pół przytomny „to już testujemy”? 😂😂😂
moj sie mnie pytal w poniedziałek a może kupie test i zrobimy ?🤣 a To by było 6 dni po owu i mowie ze za wnet . A on mowi ja juz czuje ze tam jest w brzuszku mala fasoleczka 🤣
 
moj sie mnie pytal w poniedziałek a może kupie test i zrobimy ?🤣 a To by było 6 dni po owu i mowie ze za wnet . A on mowi ja juz czuje ze tam jest w brzuszku mala fasoleczka 🤣
Bozeee to jest najgorsze. Mój pare dni po owu to już widzi rosnący brzuch, apetyt i wszystkie inne objawy ciąży 😂 już nawet unikam tego tematu ale on ma zwykle ochotę na „poważne” rozmowy bo tez chce wszystko wiedzieć 😅
 
reklama
Do góry