reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Generalnie założenie jest takie, że przy mthfr kwas foliowy się magazynuje i nie zostaje przyswojony.
Mnie ginekolog olał i stwierdził, że jem go tyle czasu że to dlatego, ale moje przeczucie mnie nie myliło.
Mi wyszła mutacja mthfr homo więc ta gorsza. Teraz jem tylko metylowany
No właśnie też od razu o tym pomyślałam, ale zastanawiam się, czy przy suplementacji może wyjść podwyższony [emoji848] Dzwoniłam do diagnosty laboratoryjnego, ale też się nie orientuje.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie jest w miarę ciepło, wieje przyjemny wiaterek od lasku, z mężem mamy dzisiaj wolne, dopiero wstaliśmy i zaraz sobie zjemy śniadanie na balkonie 😁 Jak się czujecie? Ktoś dziś testuje? U mnie 26dc i cieszę się bardzo, że PMS jeszcze mnie nie dopadł
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie jest w miarę ciepło, wieje przyjemny wiaterek od lasku, z mężem mamy dzisiaj wolne, dopiero wstaliśmy i zaraz sobie zjemy śniadanie na balkonie 😁 Jak się czujecie? Ktoś dziś testuje? U mnie 26dc i cieszę się bardzo, że PMS jeszcze mnie nie dopadł
ooo a u mnie 25 dc 😁😁
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie jest w miarę ciepło, wieje przyjemny wiaterek od lasku, z mężem mamy dzisiaj wolne, dopiero wstaliśmy i zaraz sobie zjemy śniadanie na balkonie 😁 Jak się czujecie? Ktoś dziś testuje? U mnie 26dc i cieszę się bardzo, że PMS jeszcze mnie nie dopadł
Hej, u mnie 24 dc :)
I też mam dzisiaj wolne. I tez od lasku przyjemnie wieje..
Nadzoruję panów, którzy walczą z dżungla na kawałku ziemi, który ostatnio dokupiliśmy.
Chodzą bez koszulek 🤪
Póki co jeszcze cień, ale szykuje się słoneczny hardcore.
Miłego wszystkim!
 
U nas też masakra, a jeszcze klima siadła to już w ogóle wysiedzieć nie idzie :oops::oops:🥵🥵
Ta klima to też jest taka zdradziecka...pamiętam jak pracowałam na początku studiów na infolinii i miałam kolegów takich co lubili się ochłodzić i ustawiali na 11 stopni...niczym w chłodni w mięsnym. Zapalenie gardła murowane
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 U mnie jest w miarę ciepło, wieje przyjemny wiaterek od lasku, z mężem mamy dzisiaj wolne, dopiero wstaliśmy i zaraz sobie zjemy śniadanie na balkonie 😁 Jak się czujecie? Ktoś dziś testuje? U mnie 26dc i cieszę się bardzo, że PMS jeszcze mnie nie dopadł
Ja jutro zatestuję dla pewności, bo choć owu dopiero powinnam mieć (wg wyliczeń), to 2 dni temu miałam jakieś dziwne plamienie (ale cykle tak długie, że wszystko się może zdarzyć).

I zazdroszczę wiaterku :) u mnie na szczeście w gabinecie na parterze jest znośna temperatura, ale o góry, w sypialni, sauna. No i czekam na fachowca od 8 rano. Coś mu się nie spieszy z przyjazdem 😂
 
Ja jutro zatestuję dla pewności, bo choć owu dopiero powinnam mieć (wg wyliczeń), to 2 dni temu miałam jakieś dziwne plamienie (ale cykle tak długie, że wszystko się może zdarzyć).

I zazdroszczę wiaterku :) u mnie na szczeście w gabinecie na parterze jest znośna temperatura, ale o góry, w sypialni, sauna. No i czekam na fachowca od 8 rano. Coś mu się nie spieszy z przyjazdem 😂
Haha może fachowiec w stylu "będzie pani zadowolona " :D
 
reklama
Generalnie założenie jest takie, że przy mthfr kwas foliowy się magazynuje i nie zostaje przyswojony.
Mnie ginekolog olał i stwierdził, że jem go tyle czasu że to dlatego, ale moje przeczucie mnie nie myliło.
Mi wyszła mutacja mthfr homo więc ta gorsza. Teraz jem tylko metylowany
Kurcze, przyjrzę się temu. Wit B12 mam w dolnej granicy, a też regularnie ją suplementuje. Niedawno zmieniłam suplementy po zaleceniu endo i teraz mam 400mcg kwasu foliowego + 400mcg zmetylowanego. Dawka trochę wyższa niż standardowo, ale to dopiero jakieś 4 tygodnie.
 
Do góry