reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja to nawet nie wiem kiedy i czy w ogóle będzie ewentualna owu, ani nawet kiedy mogę się spodziewać @. Jak żyć bez odliczania? 🤣🤣🤣

Podpowiedzieć mi proszę, czy kreska na testach owu musi być tak samo gruba jak testowa, czy wystarczy ten sam kolor. Wczoraj wyszła mi taka.
 

Załączniki

  • IMG20210617210304.jpg
    IMG20210617210304.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 88
Ja to nawet nie wiem kiedy i czy w ogóle będzie ewentualna owu, ani nawet kiedy mogę się spodziewać @. Jak żyć bez odliczania? 🤣🤣🤣

Podpowiedzieć mi proszę, czy kreska na testach owu musi być tak samo gruba jak testowa, czy wystarczy ten sam kolor. Wczoraj wyszła mi taka.
wydaje mi się, że lada moment będzie pik :tak: tutaj jakby jeszcze ciut brakuje, obserwuj i bądź czujna :tak:
 
Ja to nawet nie wiem kiedy i czy w ogóle będzie ewentualna owu, ani nawet kiedy mogę się spodziewać @. Jak żyć bez odliczania? 🤣🤣🤣

Podpowiedzieć mi proszę, czy kreska na testach owu musi być tak samo gruba jak testowa, czy wystarczy ten sam kolor. Wczoraj wyszła mi taka.
Te testy to są jakieś trefne. Nie lubię ich bo właśnie dziwne te kreski wychodzą...
 
reklama
Do góry