reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Zerknęłam i faktycznie niezły, a powiedz mi, w środku są jakies zakładki albo inne rzeczy do dodatkowej organizacji?

Tak jest pełno różnych zakładek na przeróżne badania i dodatkowo można dokupić pakiet tarczycowy [emoji4]
 

Załączniki

  • 71074ADF-C8DE-417E-AF33-9D079E1BDBB8.jpeg
    71074ADF-C8DE-417E-AF33-9D079E1BDBB8.jpeg
    320,5 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Cześć dziewczyny!
O dzidziusia staramy się ok 1,5 roku.
Mam stwierdzoną endometriozę głębokonaciekająca i jestem 3 miesiące po operacji.
Lekarz prowadzący zalecil wykonywanie testów ciążowych na 3 dni przed @, ponieważ dwa dni przed @ misze zacząć przyjmować bardzo silne leki przeciwbólowe.
Tak też się stało, w czwartek i piątek testowałam, wyszly dwie kreseczki. Wczoraj pojechałam zbadać betę oraz progesteron.
Beta 20, 71
Progesteron 15,7
Dzis jest 28dc, cykle 28-29dni.
Czy któraś z Was startowała z tak niskiej bety? Oczywiście jutro powtórzę żeby sprawdzić czy przyrasta, ale jestem pełna obaw bo za mną już jedna ciąża biochem. 😓
 

Załączniki

  • IMG_20210605_083500.jpg
    IMG_20210605_083500.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 100
Hej dziewczyny. Robiłam poziom progesteronu 5 dni po owulacji, ale oczywiście pokusiło mnie żeby przy okazji zrobić betę, bo mam za darmo w pakiecie 😁 wyników progesteronu jeszcze nie mam, ale za to beta poniżej 0.2 i moje pytanie brzmi czy jeśli byłabym w ciąży nawet takiej zaraz po zapłodnieniu to nie powinno coś tam drgnąć czy może być taki wynik a mimo wszystko może być jeszcze ciąża. Czy to faktycznie dopiero drgnie od zagniezenia a wcześniej null zero.
 
Zerknęłam i faktycznie niezły, a powiedz mi, w środku są jakies zakładki albo inne rzeczy do dodatkowej organizacji?
Tak ;) jest bardzo duzo zakładek, na wyniki, na dodatkowe badania, na nastepna wizyte itp ;) mozna sobie tez dodatkowo dokupic zakładki np tarczycowe i inne . Ja jestem bardzo zadowolona ;)
A jak Twój okres? U mnie dzisiaj już po temacie :O Może lekko brązowy śluz ale w ilości żadnej...
Jutro mam tele z gin, zobaczymy co on na to.
U mnie cieniutko , cos tam jeszcze jest ale ogolnie bardzo skąpy w tym cyklu .
wlasnie mi gin napisal ze wizyta jutro na 20:00 ;) Takze zaczynam kolejny stymulowany cykl ✊🏼❤️
 
5 dni po owulacji nie jest się w ciąży bo do zagnieżdżenia zarodka dochodzi najwcześniej 6 dni po owulacji, więc zanim wytworzy się beta to mija kolejne 2 dni.
I co to znaczy "jeśli byłabym w ciąż takiej zaraz po zapłodnieniu "?

Hej dziewczyny. Robiłam poziom progesteronu 5 dni po owulacji, ale oczywiście pokusiło mnie żeby przy okazji zrobić betę, bo mam za darmo w pakiecie [emoji16] wyników progesteronu jeszcze nie mam, ale za to beta poniżej 0.2 i moje pytanie brzmi czy jeśli byłabym w ciąży nawet takiej zaraz po zapłodnieniu to nie powinno coś tam drgnąć czy może być taki wynik a mimo wszystko może być jeszcze ciąża. Czy to faktycznie dopiero drgnie od zagniezenia a wcześniej null zero.
 
Hej dziewczyny. Robiłam poziom progesteronu 5 dni po owulacji, ale oczywiście pokusiło mnie żeby przy okazji zrobić betę, bo mam za darmo w pakiecie 😁 wyników progesteronu jeszcze nie mam, ale za to beta poniżej 0.2 i moje pytanie brzmi czy jeśli byłabym w ciąży nawet takiej zaraz po zapłodnieniu to nie powinno coś tam drgnąć czy może być taki wynik a mimo wszystko może być jeszcze ciąża. Czy to faktycznie dopiero drgnie od zagniezenia a wcześniej null zero.
Beta rosnie po zagnieżdżeniu
 
Tak ;) jest bardzo duzo zakładek, na wyniki, na dodatkowe badania, na nastepna wizyte itp ;) mozna sobie tez dodatkowo dokupic zakładki np tarczycowe i inne . Ja jestem bardzo zadowolona ;)

U mnie cieniutko , cos tam jeszcze jest ale ogolnie bardzo skąpy w tym cyklu .
wlasnie mi gin napisal ze wizyta jutro na 20:00 ;) Takze zaczynam kolejny stymulowany cykl ✊🏼❤️
Trzymam kciuki za ten cykl! Niech czerwiec przyniesie dobre wieści <3
 
Mam pytanie trochę z innej beczki, jaki macie sposób na przechowywanie i segregowanie wszystkich badań? Ja używam takiej plastikowej teczki z przegrodami, ale szczerze mówiąc średnio mi się to sprawdza, bo wszystko mam w jednej przegrodzie i miesza mi się chronologia, jak czegoś szukam to jest dramat 🙄 zupełnie nie mam na to pomysłu a tych badań to mam cały stos. Nie wiem, może dodatkowo zapisywać to wszystko w kalendarzu i zaznaczać jakoś dodatkowo zakładkami? 🤔
Również polecam segregator od mamyginekolog ❤️ dużo zakładek, sporo miejsca na wszystkie wyniki i badania, sporo przydatnych informacji ❤️
 
reklama
5 dni po owulacji nie jest się w ciąży bo do zagnieżdżenia zarodka dochodzi najwcześniej 6 dni po owulacji, więc zanim wytworzy się beta to mija kolejne 2 dni.
I co to znaczy "jeśli byłabym w ciąż takiej zaraz po zapłodnieniu "?
Chodziło mi o zapłodniona, ale nie zagnieżdżona komórkę. Czy ona nic nie prowokuje bety?
 
Do góry