reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

5 dni po owulacji nie jest się w ciąży bo do zagnieżdżenia zarodka dochodzi najwcześniej 6 dni po owulacji, więc zanim wytworzy się beta to mija kolejne 2 dni.
I co to znaczy "jeśli byłabym w ciąż takiej zaraz po zapłodnieniu "?
Czyli mam odpowiedź przed zagnieżdżeniem + 48 h beta jest zerowa. Dzięki
 
reklama
Tak ;) jest bardzo duzo zakładek, na wyniki, na dodatkowe badania, na nastepna wizyte itp ;) mozna sobie tez dodatkowo dokupic zakładki np tarczycowe i inne . Ja jestem bardzo zadowolona ;)

U mnie cieniutko , cos tam jeszcze jest ale ogolnie bardzo skąpy w tym cyklu .
wlasnie mi gin napisal ze wizyta jutro na 20:00 ;) Takze zaczynam kolejny stymulowany cykl ✊🏼❤️
Ja jutro również pierwszy monitoring w tym cyklu, drugi stymulowany, trzymam kciuki za czerwiec!!! ✊✊ Jutro 11 dc. 😊
 
Hej dziewczyny. Robiłam poziom progesteronu 5 dni po owulacji, ale oczywiście pokusiło mnie żeby przy okazji zrobić betę, bo mam za darmo w pakiecie 😁 wyników progesteronu jeszcze nie mam, ale za to beta poniżej 0.2 i moje pytanie brzmi czy jeśli byłabym w ciąży nawet takiej zaraz po zapłodnieniu to nie powinno coś tam drgnąć czy może być taki wynik a mimo wszystko może być jeszcze ciąża. Czy to faktycznie dopiero drgnie od zagniezenia a wcześniej null zero.
Kochana beta rusza 48h po zagnieżdżeniu się zarodka. 5 dni po owu to jeszcze za wcześnie na betę 😊
 
W którym dniu macie stymulacje i ilu dniowe cykle?[emoji846] Później duphaston ?
Pierwsza stymulację zaczelam od wizyty 5dc, wtedy tez dostalam pierwszy zastrzyk z purogenu (dawka 25) . Przez kolejne 4 dni purogen dawka 50, 10dc dostalam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka z Ovitrelle. Od 11dc progesteron przez 10dni do tego biore acard codziennie i Norprolac codziennie (mam hiperprolaktynemie). Moje cykle 28-29dni :)
 
Masz rację, mój też często mnie pyta i jak tam kłuję cie coś, może zmierz sobie temperaturę, zrób wcześniej test, też bardzo chce dziecka 😊 oni chyba jednak też są poruszeni w jakiś sposób tylko tego tak nie okazują jak my 😊
Zmierzyłam temperaturę dwa dni pod rząd 35.9 i 36.1😂 a co do facetów to chcą być twardzi ale swoje też myślą i mają w głowie tą chęć bycia ojcem. Jeszcze też zależy od wieku i dojrzałości.
 
reklama
Tak. W miarę ładnie rośnie. W okolicy owu ok 8mm.
Może taka moja uroda? Zawsze miałam krótkie. Dzień/dwa, a potem plamienie. Do 4 dni wszystko i po temacie.
W tym cyklu 40dniowym- owu (24 dc) niby potwierdzona. Więc brak owu raczej nie był powodem. Czytam w necie, że przy PCOS takie są... ale co to za wyjaśnienie?
Ja przy endo 8,7 mm dostałam estrofen na powiększenie endo bo ginka mówi że jest za małe do zagnieżdżenia
 
Do góry