reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny wyszedł mi cień na teście jestem 2 dni po terminie dodam ze owulacje miałam koło 21-22 dc 20dc (test owulacyjny pozytywny) wczoraj wieczorem zrobiłam test tez był cień mój narzeczony tez widział wiec nie zwariowałam jeszcze ( po 3 minutach) dzisiaj rano zrobiłam test z nadzieje ze wyjdzie mocniejszy bo z porannego moczu a tu pipa dalej cien tez wylazł po około 5-6 minutach kiedy najlepiej powtórzyć a i cały czas mnie brzuch boli taki jak na okres ale lżejszy
Test negatywny. Po 5 minutach test nadaje się jedynie do kosza. Kochana nie pozostaje Ci nic innego jak w wolny dzień się położyć i odpocząć bo ciąża jak ma być to będzie [emoji4] wszystkie Dobrze Cię rozumiemy i trzymamy kciuki żeby to jednak okazało się ciąża [emoji4]
 
Test negatywny. Po 5 minutach test nadaje się jedynie do kosza. Kochana nie pozostaje Ci nic innego jak w wolny dzień się położyć i odpocząć bo ciąża jak ma być to będzie [emoji4] wszystkie Dobrze Cię rozumiemy i trzymamy kciuki żeby to jednak okazało się ciąża [emoji4]
Ale go się odczytuje po 3 minutach. 2 minuty robią tak duża różnice ? Na ulotce jest żebym nie odczytywać po 10. Specjalnie jak głupia czytałam ulotkę żeby zrobić tak jak się należy
 
Hej, macie parcie na pęcherz przed @? Nie wiem czy się nabawiłam jakiegoś zapalenia czy to normalne bo z całego wspaniałego bogatego spektrum objawów PMS ten jest dla mnie nowością 😅😅
W tym cyklu tak miałam... Mogłabym sikać co 5 minut i po kropelkach... 3 dni po owulacji zaczął dokuczać mi pęcherz... Leczyłam się furagina ale muszę zrobić chyba jakiś posiew bo to drugi cykl pod rząd 🙈
 
Hej, macie parcie na pęcherz przed @? Nie wiem czy się nabawiłam jakiegoś zapalenia czy to normalne bo z całego wspaniałego bogatego spektrum objawów PMS ten jest dla mnie nowością [emoji28][emoji28]
No ja właśnie nabawiłam się zapalenia pęcherza w tym cyklu. Zaraz przed okropne parcie, później pieczenie a wczoraj mega ból [emoji849] a już parę lat nie miałam.
Ps. Ale to też pierwszy z objawów ciąży więc.... [emoji3526]
 
reklama
No ja właśnie nabawiłam się zapalenia pęcherza w tym cyklu. Zaraz przed okropne parcie, później pieczenie a wczoraj mega ból [emoji849] a już parę lat nie miałam.
Ps. Ale to też pierwszy z objawów ciąży więc.... [emoji3526]
Hmm nic mnie nie piecze ani nie boli. Tylko to parcie 😖
No nic, do miesiaczki jeszcze 1-3 dni więc czekam, ale po ponad roku staran się nie nakręcam. Już nie takie objawy ciąży widziałam na tym forum 😛
 
Do góry